Boardtastic Skateboarding 2 – zdobywaj punkty i pieniądze na deskorolce!

Uwielbiacie sport? To z pewnością każdy z was szuka jakiejś swojej dyscypliny. Jedni uwielbiają jeździć na deskorolce, inni chodzą na spacery, a jeszcze inni jeżdżą na deskorolce. Oczywiście tutaj również można jeździć rekreacyjnie, ale także można się w tym specjalizować. Jednak jeśli po prostu wam się nie chce wychodzić na dwór, to co zrobić? Oczywiście zagrać w grę, w której głównym motywem będzie właśnie jazda na deskorolce. Dlatego odpowiednią grą będzie tutaj Boardtastic Skateboarding 2.

Gra Boardtastic Skateboarding 2 jest grą, w której naszym zadaniem będzie wykonywanie najróżniejszych tricków na rampie. Wiadomo, że im bardziej skomplikowane figury wykonamy, tym więcej punktów, a także pieniędzy zdobędziemy. Jeśli chodzi o zdobywanie punktów, to pozwolą nam one wygrywać zawody. Natomiast pieniądze konieczne są do kupowanie nowych desek, strojów, a także ulepszeń, czy też tricków. Gracz może tutaj zdecydować się na tryb pojedynczej jazdy, turnieju lub zawodów cyklicznych. Można również grać przez sieć, mierząc się z innymi graczami. Co niewątpliwie jest tutaj dość sporą zaletą. Na pewno miłośników tego sportu, Boardtastic Skateboarding 2 przyciągnie na długie godziny.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona zaskakująco dobra, dlatego też naprawdę warto zwrócić uwagę na tę właśnie grę. Muzyka również nie rani uszu. Wręcz wprowadza w odpowiedni nastrój, dzięki czemu gra się jeszcze lepiej. A to że ktoś straci przy tej grze poczucie czasu, to ma gwarantowane.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button