Rubber Tacos – zbierz papryczki!

Rubber Tacos reprezentuje kulturę meksykańską w stylu kreskówki.

Ta gra logiczna jest niezwykłym zbiorem fizyki oraz ciężkich zagadek. Głównym celem jest zebranie jak największej ilości małych czerwonych papryczek no i oczywiście wylądowanie na platformie.
Jako jeden członek rodziny będziesz umieszczony na platformie na górze ekranu i będziesz musiał wylądować na drugiej platformie tak, aby zebrać jak najwięcej papryczek. Oczywiście może zdarzyc się tak, że nie wylądujesz na podeście. Wtedy zaczynasz poziom od nowa.

Z czasem będziesz mógł odblokować pozostałych członków rodziny. Każdy będzie miał inne cechy . Zaczynasz jako ojciec  Matka ma np. magnetyczne możliwości i przyciąga się do platformy na której masz wylądować. Ciekawą cechę ma postać dziadka. Otóż może zniszczyć nawet kaktusa, który zabija innych członków rodziny.

Niestety dostęp jest utrudniony. Trzeba albo kupić członków za pomocą mikropłatności albo wygrać specjalne monety w rundach bonusowych. Na każdym poziomie dostępne są również inne dodatki, które możemy kupić.

Możesz tworzyć i udostępniać poziomy swojego projektu.
Gra przeznaczona dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest zabawna i wystarczająco trudna.
Aby się sprawdzić masz 120 poziomów, także powodzenia!

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button