Znajdź Różnice – Find Me – odszukaj wszystkie różnice na obrazkach!

Zapewne każdy z was gdy był młodszy dostawał różne kolorowanki od swojej mamy. Tam natomiast z pewnością zdarzały się choć dwie lub 3 kolorowanki takie, gdzie trzeba było znaleźć określoną ilość różnic. Najczęściej do odnalezienia było ich 10. Wielu z was jednak wciąż lubi ćwiczyć swoją spostrzegawczość, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem będzie tutaj zagranie w grę, która będzie ćwiczyć właśnie waszą spostrzegawczość, czyli znajdź Różnice – Find Me.

Znajdź Różnice – Find Me daje nam możliwość sprawdzenia swojej spostrzegawczości na urządzeniu mobilnym. Zawiera ona mnóstwo różnych par obrazków, które różnią się od siebie pięcioma szczegółami. Możemy zatem wybierać spośród trzech trybów gry, co z pewnością daje nam większą frajdę. A mianowicie dostępne mamy: arcade, endless oraz versus. Grając samemu, na znalezienie różnic mamy określony czas. Dlatego jest to dla nas kolejne wyzwanie. Mało tego, dodatkowo błędne wskazanie różnicy skutkuje odcięciem pewnej ilości czasu, z kolei szybkie ich odszukanie to możliwość zdobycia większej ilości punktów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tutaj tryb versus, w którym to możemy zmierzyć się z drugą osobą. Jeżeli chcemy sprawdzić swoją spostrzegawczość, to Znajdź Różnice – Find Me będzie dla was idealnym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona odpowiednia dla tego typu gry, nie jest ani zbyt wyzywająca, ani kiepska. Dlatego będzie odpowiadać wielu graczom. Muzyka również może nie robi szału, ale wystarczy w zupełności.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button