Kto To Jest – Piłkarze – zgadnij, który to piłkarz!

Jeśli chodzi o sport w naszym kraju, to zdecydowanie najpopularniejsza jest tutaj piłka nożna. Naprawdę mnóstwo osób śledzi poczynania nie tylko naszych, polskich piłkarzy, ale również mecze lig zagranicznych. Bowiem prawdziwych zapaleńców piłki nożnej nie brakuje. Dlatego jeśli wy również macie świra na punkcie futbolu, to z pewnością bardzo ciekawym wyzwaniem będzie dla was zmierzenie się z quizem Kto To Jest – Piłkarze.

W grze Kto To Jest – Piłkarze, waszym zadaniem będzie odgadnięcie nazwisk piłkarzy, jacy pojawiają się na ekranach waszych smartfonów. Jeśli chodzi o wybór tryby gry, to mamy tutaj dostępne dwie opcje. A mianowicie tryb klasyczny, gdzie musimy wpisywać nazwisko piłkarza, który w danym momencie ukaże się wam na ekranie. Z kolei grając w trybie quiz i tam zwyciężam, to pozwoli nam nie tylko poprawić swoje statystyki, ale bezbłędne jego rozwiązanie umożliwia korzystanie z podpowiedzi w trybie klasycznym. Choć dla prawdziwych fanów piłki nożnej podpowiedzi chyba jednak nie będą potrzebne. Gra z pewnością jest warta uwagi. Nie dość, że można sprawdzić się czy na pewno znacie nazwiska całej naszej reprezentacji, to można podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi i tym samym udowodnić wszystkim, że potraficie wskazać każdego z piłkarzy.

Grafika zdjęć jest naprawdę dobra. Dlatego też nie będziecie mieli żadnych problemów ze wskazaniem, który piłkarz jest który. Gra jest naprawdę godna uwagi, w szczególności jeśli chcecie zająć sobie czymś nudne chwile. A wspólna zabawa ze znajomymi na pewno przyprawi was o śmiech, gdy ktoś źle wskaże piłkarza.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button