Mighty Switch Force! Hose It Down! – dołącz do teamu strażaków-chojraków

Mighty Switch Force! Hose It Down! to swego czasu aplikacja tygodnia w mobilnym sklepie AppStore. Jest dostępna za darmo i dostępna dla wszystkich użytkowników jabłuszkowych urządzeń. Jeżeli przepadacie za produkcjami testującymi Waszą logikę i szybkie reakcje, pobierajcie bez zastanowienia :)

W grze wcielam się w rolę przebojowych strażaków, którzy gaszą nawet najbardziej rozwinięte pożary. Sterując atrakcyjną dziewczyną, dzierżącą wąż strażacki w dłoni, przebijamy się przez 25 skomplikowanych poziomów podzielonych na 5 światów.

Pożar kumuluje się w wielu miejscach w pomieszczeniu. Naszym celem jest takie ustawianie bloczków z otworami, by wszystkie iskrzące miejsca zostały potraktowane wodą

W produkcji nie ma ograniczonej ilości żyć, ani ruchów. Jedynym wyznacznikiem naszego sukcesu jest czas. Po rozpoczęciu zabawy widzimy ilość sekund, jaka potrzebna jest do pobicia rekordu, a tym samym zdobycia pierwszego miejsca. Kiedy nam się nie udaje tak sztuka (mnie nigdy nie wyszła), zostajemy z takim wynikiem czasowym, jaki uzyskaliśmy.

Apka uzbrojona jest w fajny, intuicyjny sposób sterowania, dzięki któremu nie jest konieczny nawet tutorial. Zabawa jest świetna i wciągająca. Jeśli więc szukacie czegoś na nudne wieczory, pobierajcie Mighty Switch Force!

icon
Mighty Switch Force! Hose It Down!WayForwardGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button