#Zgadnij, Co To? – wciągająca słowna łamigłówka (PL)

#Zgadnij, Co To? to gra logiczna polskich twórców. Od pierwszego uruchomienia sprawia bardzo dobre wrażenie i zachęca do wielogodzinnej zabawy. Jeżeli stęskniliście się za polskimi produkcjami, w końcu możecie odetchnąć z ulgą, bo w dziele studia #Hash Apps nie znajdziecie ani jednego obcego wyrazu :)

greg

Gra podzielona jest na kilka epizodów. W każdym do odgadnięcia mamy kilkadziesiąt zagadek. Pierwsze trzy światy są dostępne dla wszystkich, natomiast kolejne wymagają albo uzyskania dostępu przy pomocy jednorazowej opłaty, albo uzyskania odpowiedniej ilości puzzli (1 rozwiązana łamigłówka to jeden puzzel).

Zabawa polega na tym, by odgadnąć to, co kryje się na obrazku przykrytym niebieskimi bloczkami. Za każdym razem gry rozpoczynamy grę, otrzymujemy 8 darmowych podpowiedzi. Możemy je wykorzystać do odsłaniania dowolnych części obrazu. Im mniej zużyjemy, tym więcej wirtualnych pieniążków zdobędziemy.

rhr

Po odgadnięciu łamigłówki, wybieramy litery z rozsypanki w dolnej części ekranu i układamy słowo według wzoru. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że utkniemy, mamy okazję skorzystać z koła ratunkowego, bądź skipnąć level przy pomocy zielonej strzałki. Oczywiście nic nie jest nam dane za darmo. Za ułatwienia płacimy złotymi obręczami.

ew

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani do pobrania aplikacji, niech Was skusi bardzo przyjemna oprawa audiowizualna. Ścieżka dźwiękowa zapada w pamięć i ciągnie się za człowiekiem przez długi czas :) Gra sprawdza się zarówno podczas krótkich przerw, jak również długoterminowej przygody :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button