Mega Run: Redford’s Adventure – kolorowa platformówka

Macie ochotę przeżyć przygodę w kolorowym, wirtualnym świecie pełnym różnego rodzaju stworków? Mega Run: Redford’s Adventure to gra, która powinna Wam się spodobać.

W opisywanej grze wcielamy się w postać czerwonego potworka bliżej nieokreślonego typu, który bardzo lubi skakać, zbierać złote monety i – rzecz jasna – niszczyć wrogów, kicając po ich głowach.

Jak to zwykle bywa w przypadku platformówek, głównym zadaniem gracza w Mega Run: Redford’s Adventure jest robienie wszystkiego, by bohater nie poniósł śmierci. Musimy omijać przeszkody w postaci przepaści i wspomnianych już przeciwników.

Sterowanie w grze ogranicza się tylko i wyłącznie do skakania. Jeżeli chcemy, by czerwony stworek oddał zwykły skok, dotykamy lekko ekranu. Kiedy natomiast na naszej drodze pojawia się obszerna przeszkoda – przytrzymujemy wyświetlacz nieco dłużej.

W platformówce od Get Set Games przygotowano sporą ilość poziomów. Mimo że gra wydaje się być produkcją dla dzieci, tylko pierwsze levele nie sprawiają większych problemów. Później robi się dużo gorzej.

Podczas rozgrywki przychodzi nam zbierać złote monety. Im więcej im zbierzemy, tym lepszą ocenę otrzymamy po przejściu danego poziomu, a także mamy więcej środków do wykorzystania w wirtualnym sklepie. Tam znaleźć możemy ciekawe power upów oraz specjalne save gwiazdki.

Oprawa graficzna zastosowana w Mega Run: Redford’s Adventure wygląda kolorowo i bajkowo. Wizualnie gra prezentuje się wyśmienicie, dzięki czemu powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym graczom.

Mega Run: Redford’s Adeventure za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button