Gold Diggers – podkop się po złoto

Im więcej złota, tym lepiej. Twórcy aplikacji przyłożyli się do swojej pracy i stworzyli grę, która zachwyci nie jednego wymagającego gracza. Przedstawiamy Gold Diggers, czyli jazda na ,,beleczym” wgłąb ziemi.

Główni bohaterowie gry ukryli się w przedziwnym statku ,,ziemnym”, składającym się z trzech części. To cacko jest mocne, jedna nie niezniszczalne – musimy ostrożnie się z nim obchodzić, aby nie spowodować potwornej w skutkach katastrofy. Ale nie mówmy o dramatach! Nasze zadania ujęte są w misje, które twórcy aplikacji wyświetlają nam na ekranie przez rozpoczęciem gry i po zakończeniu.

Motyw przewodni: zebranie jak największej ilości złota i nie danie się podstępnym ,,przeszkadzajkom”. Z jakiego typu przeszkodami będziemy mieć do czynienia? Przede wszystkim ściany – zderzenie z nimi skutkuje przykrymi efektami wybuchowymi, dodatkowo robale chodzące pod ziemią – ich również należy unikać, aby wyjść cało z misji. Kolejnym problemem mogą być wahadła złożone z rozpalonych części – nasz statek nie lubi ognia.

Jeżeli uda nam się przejść przez najgorsze, dostajemy bonus w postaci możliwości przelecenia się po złotym podziemiu i zebrania wielkiej ilości monet.

W grze sterowanie odbywa się za pomocą naszych palców – sterujemy wehikułem w prawo i w lewo, przeciągając palcem w odpowiednim kierunku.

Efekty audiowizualne gry są na przyzwoitym poziomie – bez nadmierny rewelacji, ale gra się przyjemnie i bez nudy.

Pobierz Gold Diggers za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button