Kupony Zniżki Promocje Rabaty – Twoje wyprzedaże

Jeżeli nie lubicie przepłacać, interesujecie się wszystkimi dostępnymi promocjami, Kupony Zniżki Promocje Rabaty, czyli najnowsza aplikacja na iOS-owski sprzęt powinna Wam przypaść do gustu. Taki AppSale na szeroką skalę – wszystkie wyprzedaże sklepowe w Waszym urządzeniu.

 

Po uruchomieniu aplikacji, ukazuje się nam zgrabna lista sklepów. Na ekranie głównym widzimy tylko skrótowe dane dotyczące przecen, przykładowo ,,EMPIK -50% – przecena na wybrane płyty CD z muzyką do 31.08″.  Po kliknięciu w odpowiednią zakładkę z promocją, ukazuje nam się pełna informacja o aktualnej promocji. Możemy dowiedzieć się w którym sklepie dostępne są przecenione produkty, czy ilość sztuk jest ograniczona, czy sklep posiada stronę internetową itp.

Pasek dolny to nasz największy przyjaciel: kategorie (dla dzieci, dom i wnętrza, elektronika, ksiażka, muzyka, odzież i akcesoria, online, podróże i wiele innych). Dzięki takiemu posortowaniu, prościej jest nam wyszukać odpowiednie zniżki w zależności od tego, jakiego produktu szukamy.

Druga zakładka to kupony – gotowe, dostępne i atrakcyjne.

Ostatnią zakładką są ,,sklepy”, czyli obrazkowe zestawienie marketów, które biorą udział w akcji. Dzięki takiemu miksowi zdjęć, będziecie wiedzieć, czy aplikacja będzie dla Was przydatna. Jeżeli nie korzystacie z usług podanych sklepów – posiadanie apki jest bezsensowne. Jeżeli natomiast zdarza Wam się kupować przedmioty w tych właśnie miejscach, kupony z pewnością pomogą Wam w zaoszczędzeniu sporej ilości pieniędzy.

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button