Crazy Ivan – radziecki król lotnictwa

Interesujesz się lotnictwem? Kręci Cię ekstremalne latanie samolotami? A może po prostu lubisz gry zręcznościowe? Jeżeli odpowiedziałeś choć na jedno pytanie „tak”, wyrusz w niesamowitą podróżą wraz z radosnym Ivanem!

Producentami tej szalonej gry są programiści z grupy DPE Ukraine, którzy stworzyli już kilka aplikacji na Windows’a Phone. Crazy Ivan jest ich największą perełką najlepiej ocenianą przez wszystkich graczy.

d148cdde-f900-4a34-8bee-8891bbda4550

Szalony Ivan pochodzący prawdopodobnie z radzieckiej jeszcze Ukrainy pragnie zostać mistrzem lotnictwa. Jego droga do osiągnięcia upragnionego celu jest wyjątkowo trudna. Zadaniem gracza jest spełnić marzenie wesołego bohatera i pomóc mu w sterowaniu tej ciężkiej maszyny. Aby przejść jeden etap należy przelecieć samolotem przez wszystkie obręcze, które występują na niebie. Oczywiście, to nie jest jedyne utrudnienie. Na drodze stają nam różnorakie balony wypełnione gorącym powietrzem, szczyty budynków czy też bilboardy – dotknięcie ich powoduje ogromną katastrofę lotniczą.

Ivan ma pięć żyć w każdym etapie gry. Kiedy jego ostatnia próba skończy się klęską, następuje tzw. „game over”. Wszystkich plansz do zdobycia jest 30. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków lub akcelerometru. Pierwsza opcja jest zdecydowanie łatwiejsza i polecam jej stosowanie. Mimo, że zasady są jasne i proste, przejście jednego etapu wymaga czasem wielu spędzonych nad nim minut i wyjątkowej zręczności.

c13ee0bf-ff96-4616-a68b-30087b641694

Pod względem audiowizualnym gra prezentuje się niebywale dobrze. Grafika jest bardzo starannie przygotowana. Rockowe dźwięki towarzyszące nam podczas podróży wprawiają gracza w świetny nastrój i klimat.

Gra od samego początku wydawała mi się naprawdę ciekawa i taka też jest. Latanie poprzez srebrne pierścienie bardzo wciąga i wprawia w skupienie. Polecam i życzę miłych lotów!

Ocena końcowa : 9/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button