Snow Moto Racing – śnieżny wyścig

Snow Moto Racing to gra dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Jazda, ściganie się na skuterach śnieżnych należy do jednych z najciekawszych i jednocześnie najdroższych zabaw na białym puchu. Co powiecie na darmową przejażdżkę po muldach i możliwość pokonywania rywali w kolejnych starciach?

W grze wcielamy się w postać kierowcy śnieżnego skutera. Do wyboru mamy tryb: quick race, championship oraz miltiplayer. Jak już pewnie zauważyliście, twór/cy aplikacji pomyśleli o osobach lubiących grać w pojedynkę, jak i wspólnie ze znajomymi..

Sterowanie skuterem jest proste, bo odbywa się za pomocą akceleratora wbudowanego w nasze urządzenie. Jeżeli uda nam się dotrzeć na skocznię, warto wykonać dowolny manewr za pomocą przytrzymania i przesunięcia palcem po ekranie – zyskamy przewagę nad innymi uczestnikami rajdu, oraz przyspieszymy prędkość o kilka km/h.

W lewym, dolnym rogu ekranu widzimy podgląd trasy, którą musimy pokonać. Po drodze przejeżdżamy przez checkpointy, które zapisują naszą aktualną pozycję w wyścigu.

W sklepie gracza mamy szansę na podrasowanie swojej maszyny, lub zakup nowej. Aby tego dokonać, musimy najpierw odblokować kilka poziomów w Championship. Ważną informacją jest to, że nie wystarczy przejechać trasy – musimy być na podium – najlepiej na jego najwyższym stopniu.

W ustawieniach możemy zmieniać dźwięk, oraz sterowanie. Aplikacja ciekawa, dobrze zrobiona i wciągająca.

Pobierz Snow Moto Racing za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button