Znaki drogowe – odśwież swoją drogową wiedzę

Jesteście w trakcie zdawania kursu na prawo jazdy? Przygotowujecie się do egzaminu pisemnego i ustnego? A może mając już prawko, chcecie sobie przypomnieć znaczenie każdego ze znaków, jakie możemy spotkać na trasie? Jeżeli tak – aplikacja z pewnością sprawdzi się wyśmienicie.

znaki2

Uruchamiając aplikacje, zwracamy szczególną uwagę na jej wygląd – nie jest to być może szczyt nowoczesnych technologii graficznych, jednak układ kategorii, w jakie znaki drogowe są podzielone, ułatwia zdecydowanie prace.

Jak już się zapewne domyślacie, znaki pogrupowane są w odpowiednich zakładkach – znaki ostrzegawcze, znaki zakazu, znaki nakazu, znaki informacyjne, znaki kierunki i miejscowości, znaki uzupełniające, tabliczki do znaków drogowych, dodatkowe znaki przed przejazdami klejowymi, dodatkowe znaki szlaków rowerowych, znaki poziome oraz sygnały świetlne. Widzicie, że wybór jest ogromny i znalezienie wybranego przez nas znaku nie powinno sprawić najmniejszego problemu.

znaki3

Po wejściu w odpowiednią kategorię, otrzymujemy obrazkowy zestaw znaków z cyfrowymi i literowymi ich oznaczeniami. Obok obrazka znajduje się informacja, do dana tabliczka oznacza. Już nigdy nie będziecie mogli powiedzieć, że nie wiecie co autorzy mieli na myśli, tworząc dziwne żółto-czerwone trójkąty ;)

Darmowa wersja znaków drogowych zawiera ograniczoną ilość zasobów, aby mieć drogowy full wypas, należy dołożyć kilka złotych do narzędzia.

Pobierz Znaki Drogowe za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button