Plan lekcji – wszystkie dzieci nasze są

Jesteś rodzicem, którego dziecko chodzi do szkoły? Chcesz mieć pod kontrolą plan zajęć Twojego podopiecznego, aby nie pytać każdego dnia ,,o której kończysz”, czy ,,miałeś dzisiaj matematykę”? Mobilny plan lekcji Twojego dziecka z pewnością sprawdzi się rewelacyjnie.

plan2
Aplikacja umożliwia zapisanie terminarza zajęć każdego dziecka – nie jest to jedynie możliwość zapisania rozkładu lekcji tylko jednego malucha – jeżeli masz trójkę dzieci w wieku szkolnym – możesz mieć plan zajęć każdego z nich w jednym miejscu.
Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wpisujemy imię dziecka i zaczynamy uzupełnianie rubryk. Wszystkie informacje są w języku polskim, dzięki czemu bez problemu będziesz rozumieć każdą wpisywaną daną.
Opis lekcji, dzień tygodnia godzina rozpoczęcia i zakończenia zajęć – taki standardowy wygląd prezentuje opisywana produkcja.Od dzisiaj będziesz na bieżąco z podstawowymi i dodatkowymi zajęciami Twojego dziecka, przez co będziesz mógł wzmocnić ochronę rodzicielską malca, poprzez posiadanie dokładnej wiedzy o jego trybie nauczania.

Aplikacja sprawdzi się również w rękach uczniów – zamiast malować plan w zeszycie, który gubi się srednio raz na dwa dni, lepiej mieć go zawsze przy sobie – we własnym urządzeniu.
Apka przydatna, ładna i interesująca.

Pobierz plan lekci za darmo w AppStore.
Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button