Cyfrowe Książki – aplikacja od Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska od jakiegoś czasu pochwalić się może mobilnym produktem o nazwie Cyfrowe Książki, dzięki któremu użytkownicy sprzętu z Androidem mogą kupować oraz czytać e-booki. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze wspomnianym programem, zachęcamy Was do lektury niniejszego wpisu.

Cyfrowe Książki to połączenie wirtualnej księgarni z czytnikiem e-booków. Opisywany program nie tylko pozwala nam więc czytać książki, jakie zapisane mamy w swoim urządzeniu, lecz także umożliwia kupowanie nowych pozycji elektronicznych, co jest bardzo wygodne i nie zajmuje dużo czasu.

Liczba publikacji dostępnych w nowoczesnej księgarni od WP.pl (a tak naprawdę to od Nexto, z którym Wirtualna Polska nawiązała współpracę) robi wrażenie. Nieważne, czy jesteśmy miłośnikami prozy współczesnej, czy fascynuje nas klasyka – nie ma możliwości, byśmy nie znaleźli w aplikacji czegoś dla nas interesującego.

Poza e-bookami, program Cyfrowe Książkami, oferuje swoim użytkownikom także wirtualny sklep z e-wydaniami prasy oraz audiobookami. Warto wspomnieć, że ogromną część z wszystkich dostępnych pozycji możemy przed zakupem wypróbować, to jest przeczytać wybrany ich fragment

Wbudowany w program czytnik książek działa bez większych zarzutów. Wielkość wyświetlanego w nim tekstu możemy dobrowolnie zmieniać, tak więc nawet osoby z wadami wzroku powinny być zadowolone. Oczywiście, w opisywanym narzędziu nie zabrakło także funkcji pozwalającej na „przeskakiwanie” do konkretnego rozdziału książki, a także zapisywanie ulubionych fragmentów.

Sporą zaletą aplikacji jest jej wygląd. Dostępne w niej menu jest przejrzyste, dzięki czemu korzystanie z niego nie sprawia najmniejszych problemów. Bardzo dobrze prezentują się też strony poszczególnych książek oraz wirtualna biblioteczka, na półkach której znajdują się wszystkie pozycje będące w posiadaniu użytkownika programu.

Cyfrowe Książki znaleźć można w Google Play. Aplikacja jest – oczywiście – darmowa.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button