Kamikaze Race – jak daleko zajedziesz?

Kamikaze Race to kolejna prosta gra o tematyce wyścigowo/samochodowej na smartfony z systemem Android. Prosta zręcznościówka, która wymaga niczego więcej niż zwykłego refleksu, który ma każdy. Lepszy lub gorszy. Do sterowania wystarczy w zasadzie jeden palec. Przynajmniej na początku rozgrywki.

Naszym zadaniem jest dojechać jak najdalej jadąc zatłoczoną autostradą, prawdopodobnie w godzinach szczytu¬¬. Jest to 9 pasmowa droga. Ciekawe kiedy w Polsce takie wybudują :D Choćby dwupasmowe. Wraz z upływem czasu oraz przejechanymi kilometrami wzrasta prędkość naszego samochodu. Nie mamy tutaj opcji hamowania. Jedziemy po prostu do przodu. Na autostradzie pasy są poustawiane od najszybszych do najwolniejszych, jak w rzeczywistości. Te po lewe są najszybsze, a te po prawej najwolniejsze, zarezerwowane dla ciężarówek i autobusów.

Za przejechany dystans otrzymujemy gotówkę, którą możemy wymienić na inne samochody albo przedmioty, upgrade’y, które pozwolą nam na zdobycie jeszcze większej ilości pieniędzy.

W grze znajdziemy także misje, które musimy wypełnić. Za te też otrzymujemy pieniądze. Te misje to popularne właściwie achievementy, tylko w tym przypadku inaczej nazwane.

Gra mimo swojej monotonii wciąga i podchodzimy do kolejnej jazdy jeszcze raz i jeszcze raz tak długo, aż np. nie uzbieramy pieniędzy na nowy samochód, czy item.

Gra za darmo w Google Play.

.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button