Healthy Weapon – gra z karotkowymi mieczami w roli głównej

Walka mieczami świetlnymi czy ultra-nowoczesnymi broniami wojowników ninja potrafi sprawić wiele frajdy. A jak sprawa ma się ze zdrowym jedzeniem? Przekonajcie się, zapoznając się z wpisem o pikselowej bijatyce Healthy Weapon.

Pewnego dnia nastolatkowie postanowili wykorzystać zdrowe jedzenie, którym starają się nakarmić ich rodzice. Pomyśleli więc, że stworzą z marchewek, arbuzów i ich przyjaciół po fachu różnego rodzaju bronie, a następnie zorganizują specjalny turniej walki. Młodzi jak postanowili, tak zrobili. Teraz graczom z całego świata pozostaje już tylko rozsiąść się wygodnie w fotelu, odpalić na swoim mobilnym urządzeniu grę Healthy Weapon i poczuć, jak to jest „naparzać” się karotkowymi mieczami.

Do dyspozycji gracza w opisywanej produkcji oddano kilkunastu bohaterów. Każdy z nich wyposażony jest w innego rodzaju „zdrową broń” posiadającą charakterystyczne dla siebie właściwości. Cel gry jest prosty: spojrzeć głęboko w oczy przeciwnikowi, a następnie załatwić go!

Mimo że na pierwszy rzut oka Healthy Weapon wygląda na dość niszową grę, posiada kilka trybów rozgrywki. Poza standardowym Single Playerem można znaleźć tutaj także zakładkę z trybem Survival, gdzie naszym zadaniem jest przetrwać jednym bohaterem jak najdłużej się da, oraz Practice, pozwalającym na trenowanie i odkrywanie combosów.

Jak na dobrą bijatykę przystało, produkcja Ludosity oferuje także rozgrywkę przeznaczoną dla dwóch osób. Dzięki niej – na jednym urządzeniu – możemy zmierzyć się w warzywno-owocowym pojedynku ze swoim kolegą z ławki szkolnej, a nawet dziewczyną (na wypadek napiętej sytuacji ;)).

Oprawa graficzna gry przypomina tę z produkcji na stare konsole czy jedne z pierwszych komputerów. Retro klimat Healthy Weapon przypadł nam do gustu, zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jest on przeznaczony dla wszystkich.

Bijatykę z owocami i warzywami w roli głównej pobrać można z Google Play. Jej cena wynosi 4 złote.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button