Xtrem Snowboarding – sporty zimowe

Zbliża się zima w naszym kraju. Jeszcze miesiąc i będzie to już kalendarzowa pora roku. Śnieg spaść może jednak o wiele wcześniej, możliwe, że całkiem niedługo. Przerwa świąteczna oraz biały puch pokrywający góry oznacza jedno: sporty zimowe. Takim niewątpliwie jest snowboard, który ostatnimi czasy zdobywa coraz więcej zwolenników. Jeśli jednak śniegu jeszcze nie mamy, albo też nie lubimy ruszać się z naszego ciepłego i wygodnego fotela, to mamy grę Xtrem Snowboarding.

Tematyki tłumaczyć nie trzeba, bo jest nią snowboard. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Te dostajemy za wykonywanie trików. Sterujemy sympatycznie wyglądającym zwierzakiem, którego niestety nie wiem jak określić. Czy to wiewiórka? Określcie sobie sami. W jaki sposób wykonujemy tricki? Na ekranie pojawia się wężyk, po którym musimy przejechać palcem, żeby wykonać daną sztuczkę. Na jego początku i końcu mamy zieloną kropkę, która gwarantuje dobre lądowanie. Najlepiej przedstawi to filmik zamieszczony poniżej. Jest to dość proste. Wyskakujemy z rampy i tyle. Proste i wciągające.

Grafika wygląda całkiem przyjemnie i wykonana jest w stylu kreskówkowym. Może się podobać i nie potrzeba do działania zbyt mocnego telefonu. Gra do najnowszych również nie należy, więc będzie ok nawet na słabszym sprzęcie. Co do dźwięków, to jest w miarę ok. Zwykła, prosta melodyjka.

Gra jest w miarę ok, można ją polecić znajomym ;) Miłego!

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button