Momento – dla aktywnych użytkowników „społecznościówek”

Studio d3i przygotowało aplikację na iOS-a, która przydać się powinna wszystkim tym, którzy niezwykle aktywnie korzystają z różnego rodzaju serwisów społecznościowych. Momento, bo o tym programie mowa, to swego rodzaju kalendarz, gdzie przechowywane są informacje na temat tego, co w danym dniu robiliśmy w internecie. Jeżeli uważacie, że tego typu narzędzie przydałoby Wam się, zachęcamy do zapoznania się z pozostałą treścią tego wpisu.

Program Momento został stworzony z myślą o osobach, które posiadają konta w wielu serwisach społecznościowych i dość aktywnie z nich korzystają. Jeżeli zatem masz tylko, na przykład, Facebooka, gdzie nie zamieszczasz zdjęć, a posty dodajesz kilka razy w roku, z całą pewnością nie znajdziesz w tym wpisie dla siebie nic szczególnego. Jeżeli natomiast gubisz się pomału w tym, co i gdzie w internecie dodajesz – czytaj dalej.

Produkt mobilny studia d3i nazwać można kalendarzykiem bądź dzienniczkiem archiwizującym naszą aktywność w sieci. Aplikacja współpracuje z wieloma portalami, między innymi, Instagramem, Twitterem, Facebookiem, YouTube, Vimeo oraz LastFM. Nawet więc najbardziej aktywni internauci powinni docenić funkcje opisywanego programu.

Momento wyświetla informacje posegregowane chronologicznie. Możemy przeglądać to, co danego dnia robiliśmy w sieci, wybierając konkretny dzień miesiąca albo po prostu czytać wiadomości od deski do deski.

Aplikacja nie tylko zachowuje dodane przez nas konkretnego dnia wpisy, lecz także pozwala oglądać opublikowane przez nas fotografie. Ta druga funkcja przydaje się szczególnie, gdy chcemy przypomnieć sobie kiedy miało miejsce ważne dla nas wydarzenie.

Korzystanie z programu nie sprawia większych kłopotów. Dostępne są w nim tylko i wyłącznie niezbędne opcje, za co jego autorom należy się duży plus.

Momento pobrać można z AppStore. Cena aplikacji wynosi niecałego dolara. Czy warto ją pobrać? Jeżeli będziecie z niej korzystać, to zdecydowanie tak.

Ocena AppsBlog.pl: 4-/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button