Microwarriors – zdrowie przede wszystkim!

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co dzieje się w Waszym organizmie podczas choroby? Nie? W takim razie zachęcamy Was do zapoznania się z tematem. Nie chcemy jednak, byście sięgali do Wikipedii czy do bardziej naukowych pozycji z dziedziny medycyny. Chcemy natomiast przedstawić Wam grę mobilną Microwarriors, która nie tylko pokaże Wam walkę pomiędzy mikroorganizmami, lecz nawet da szansę wzięcia udziału w niej.

W Microwarriors gracz zostaje swego rodzaju dowódcą „dobrych” bakterii, których zadaniem jest eliminowane ich wrogów, to jest mikroorganizmów powodujących różnego rodzaju choroby.

Cała zabawa w opisywanej produkcji polega na przesuwaniu palcem po ekranie, w celu nakierowania własnej jednostki w odpowiednim kierunku. Dużym utrudnieniem jest to, że zabicie tych „złych” powoduje jednocześnie śmierć  naszych mikro-żołnierzy. Ci drudzy, rzecz jasna, odradzają się, jednak dopiero po jakimś czasie. Trzeba zatem do gry podejść niekiedy bardziej taktycznie, co – według nas – jest bardziej zaletą, aniżeli wadą.

Mobilny produkt od Health Point Productions oferuje graczom kilkanaście poziomów znajdujących się w dwóch „światach” – w ciele kobiety i ciele mężczyzny. Do zwalczenia są różnego rodzaju infekcje. Niektóre występują w żołądku wirtualnego pacjenta, inne w jamie ustnej, a jeszcze inne w jelicie cienkim. Oczywiście, nie wszystkie misje są na podobnym poziomie trudności.

Jak na – co tu dużo mówić – dość skromną produkcję, Microwarriors pod względem graficznym wygląda nie najgorzej. Niestety, gra niekiedy potrafi się przyciąć, co jest dość denerwujące. Podobnie zresztą jak ciągłe wyświetlające się okienka, zachęcające nas do kupowania rożnego rodzaju dodatków do gry albo logowania się do Facebooka.

Medyczną grę od Health Point Productions znajdziecie w Google Play. Pobrać ją można za darmo. Czy, naszym zdaniem, warto? Tak, ale tylko w przypadku, gdy lubicie tematykę znaną z serialu Dr House.

Ocena AppsBlog.pl: 3/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button