Feed Garfield – na ratunek puszystemu zwierzakowi!

Jeżeli postanowiliście przed świętami nie objadać się słodyczami, by zostawić więcej miejsca na bożonarodzeniowe wypieki, pod żadnym pozorem nie twórzcie diety dla Garfielda. Ten kot bowiem cały czas jest głodny, a Wy musicie go nakarmić, grając na swoim urządzeniu mobilnym w produkcję o nazwie Feed Garfield.

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, zadaniem gracza w grze Feed Garfield jest nakarmienie popularnego rudego kota, którego pan wyjechał na Hawaje. Zadanie z pozoru proste, jednak przyznać trzeba, że przejście całej gry od deski do deski zajmuje naprawdę sporo czasu. Nie wydaje nam się więc, byście mogli pokazać tę aplikację swoim dzieciom, no chyba że macie w domu kilkuletnich geniuszy ;).

Twórcy opisywanej produkcji do dyspozycji użytkowników swojego produktu oddali 45 poziomów. Na każdym z nich znajduje się kilka przysmaków, które musimy zebrać za pomocą piłeczki kolegi Garfielda – psa Oddie’ego. Aby jednak zadanie zostało wykonane prawidłowo, musimy stworzyć dla wspomnianej okrągłej zabawki specjalny tor. To właśnie tu jest największy problem. Trzeba bowiem stworzyć taką konstrukcję, by piłka zebrała wszystkie posiłki, a następnie została przetransportowana do miski głodnego kocura.

Elementów do budowania za wiele nie przygotowano. Sama gra potrafi jednak wciągnąć. I to nie tylko ze względu na to, iż jest dość trudna, lecz także i dzięki oprawie graficznej, która jest kolorowa i niewiele różni się od tej, jaką stosuje się przy tworzeniu kreskówek z Garfieldem w roli głównej.

Na koniec warto wspomnieć o dodatkach. Otóż na niektórych poziomach w Feed Garfield natrafić można na specjalne ukryte obiekty. Dzięki nim odblokowuje się bonusowe levele oraz otrzymuje ciekawe tapety na telefon. Niby nic wielkiego, a cieszy! :)

Opisywaną w tym wpisie grę znajdziecie w AppStore. Jej cena wynosi niecałe cztery złote.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button