One Spear Arena – minimalizm i fajna akcja

One Spear Arena to gra akcji, która gości obecnie na przecenie w AppStore. Standardowo za produkcję trzeba zapłacić $2,99, jednak dzięki uprzejmości autorów obecnie można tytuł nabyć za darmo. Od razu zaznaczę, że darmowa rozgrywka jest jak najbardziej do przyjęcia. Trzy dolary to jednak zdecydowanie zbyt wiele jak na możliwości prezentowane przez studio 36peas.

lol

Do dyspozycji graczy oddano 6 map, oraz trzy tryby rozgrywki. Plansza do gry wygląda minimalistycznie, przez co jest naprawdę ciekawa. Gra jest multiplayerem, w którym walczymy z komputerowymi kwadracikami. My, jako zieloni posiadamy tylko i wyłącznie jedną strzałę do ataku. Podobnie jest w przypadku wrogów – oni również muszą sobie radzi z tylko jedną sztuką broni.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania ekranu w miejscu, w które chcemy by udał się nasz bohater, bądź przytrzymywania przez kilka sekund, by oddać strzał. Im więcej przeciwników uda nam się załatwić (poprzez uderzenie strzałą), tym szybciej przejdziemy dalej.

Cały pic polega na tym, ze wystrzelona raz strzała musi do nas wrócić, by móc użyć jej ponownie. W tym celu kierujemy swojego bohatera w miejsce obecnego położenia strzały. Postać automatycznie ją podnosi i jest w stanie od razu oddać strzał. Musimy zwracać szczególną uwagę na wrogów w czasie jeżdżenia ,,na pusto”. Wtedy stajemy się najprostszymi celami.

Warto też pamiętać o tym, że tego rodzaju broń nie ma opcji namierzania, więc wystrzelona w danym kierunku nie zmieni nagle trajektorii lotu. Wystarczy odrobinę się przesunąć, by uniknąć zestrzelenia.

Jeżeli zachęciłam Was opisem do pobrania aplikacji, spieszcie się – nie wiadomo kiedy cena wróci do normy.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button