Goaty – gdyby kózka nie skakała…

Goaty gości w AppStore od połowy grudnia. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają tytuł, dając mu 4 z plusem. Ja mam odrobinę inne zdanie w tym temacie i postaram się nim z Wami podzielić :)

aqev

Jak widzicie, Goaty do skikajka, w której z każdej strony występują ściany. Istnieją takie kozy, które uwielbiają się wspinać po wszelkich górach i taką też odmianę możemy zauważyć w opisywanej aplikacji. Wszystko co znajduje się wysoko, jest świetnym powodem dla wykonywania skoków.

Koza zanim zacznie podskakiwać, biega z jednej strony na drugą, nie zatrzymując się nawet na chwilę. Odbija się od napotkanych przedmiotów i kieruje się w przeciwną stronę. Dopiero po naszej interwencji (pojedynczym, bądź podwójnym pacnięciu w ekran), zwiększa swoją skoczność i wspina się na platformy.

Podczas wspinaczki przychodzi nam zwracać uwagę na fanty. To dzięki nim zdobywamy punkty, które decydują o naszym miejscu w rankingu graczy w GameCenter.

goaty-1-0-bs-512x250

Aplikacja nie jest jakaś wyjątkowa ani pod względem audiowizualnym, ani grywalnościowym. Powiem więcej – nudzi się bardzo szybko, przez co staje się zbędna na naszym urządzeniu. Nie ma czegoś takiego jak ulepszenia, czy achievementsy dające graczowi motywację do dalszej zabawy.

Jeżeli potrzebujecie na swoim smartfonie apki na chwilę, pobierajcie. W końcu zawsze możecie się przerzucić na coś innego :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button