Airworld – zapraszamy do zabaw w powietrzu

Jak wskazuje nam sam tytuł, akcja gry rozgrywa się w powietrzu, a dokładniej na skałach porośniętych trawą. Lewitują one pod niebem, a więc dość wysoko. Istnieje tam życie, lecz miejsca te wygląłdają strasznie. Okazuje się, że gry chłopiec doleciał łodzią (!) na wyspę lecz wichury i burze zniszczyły ją. Mamy tutaj połamane deski, zepsute przyrządy takie jak na przykład skrzynka na listy.

airworld
Na samym początku rozgrywki wybieramy sobie płeć naszej postaci. Dostępne oczywiście dwie :). Po tym wyborze przenosimy się na pierwszą wyspę. Kilka drzewek, skały, mała owieczka i jedno tajemnicze pudełko a raczej skrzynia, jak można się domyślić ze skarbem. I co dalej? No właśnie. Należy teraz wykombinować coś, aby ukończyć zadanie.

Musimy wykonać ich szereg , które dadzą początek nowym czynnościom. Na przykład na początku ścinamy drzewa i rozbijamy skały. Za to zadanie otrzymamy linię, za której pomocą będziemy mogli sprowadzić na ziemię owieczkę. Małe białe zwierzątko przyda się nam w kolejnej akcji. Wszystko w końcu doprowadzi do tego, że przeniesiemy się za pomocą latającej łódki w kolejne ciekawe miejsce. Znowu czekają na nas różne zadania. Co dalej? Dowiecie się sami, bo musielibyśmy zdradzać fabułę.

Właściwie cały czas mamy coś do zrobienia. Pamiętajmy jednak, że trzeba logicznie podchodzić do tych zadań i patrzeć na to co zdobywamy.
Jedynym minusem tej gry jest to, że niektóre rzeczy zbiera się bardzo długo. Reszta jest bez zarzutów. Efekty dźwiękowe są starannie dopracowane. Chociażby wiatr, który towarzyszy nam podczas gry jest bardzo fajnie wykonany.

Ocena 8/10
Ładne i przyjemne!

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button