Paint – sztuka malowania

fcf61ffd-0764-4562-8460-7ff7a67609e3Kredki i papier to już zamierzchłe czasy. W dobie rozwoju technicznego, malowanie czy też rysowanie musi odbywać się w formie multimedialnej. Niezastąpiony Paint dostępny na Twojego smartfona!

Wydawcą tego nieśmiertelnego programu są programiści z grupy Starle. Jest to ich jedyna aplikacja stworzona dla potrzeb użytkowników Windows’a Phone.

Paint w swym zamiarze ma odzwierciedlać jak najdokładniej oryginalnego Paint’a znanego z naszym komputerów. Ale jak sami autorzy wskazują : są tam tylko najpotrzebniejsze narzędzia, bez zbędnych funkcji! I rzeczywiście, aplikacja jest dosyć uboga jeżeli chodzi o jej możliwości.

Otwierając ten dodatek na naszym telefonie, dostajemy białą powierzchnię po której możemy rysować do woli. Akurat kolorów na nie zabraknie, mamy od wyboru całą gamę, w której możemy wybierać i przebierać.

Pisak dostępny jest w czterech grubościach, co umożliwia tworzenie urozmaiconych kompozycji. Autorzy postarali się także, aby użytkownik sam nie musiał trudzić się nad wykonaniem równego kwadratu czy też koła – istnieje opcja ich automatycznego tworzenia. Wirtualny malarz, może także tworzyć swe dzieła dwoma palcami wykonując dwie osobne kreski!

Największą atrakcją owej aplikacji jest możliwość wgrania dowolnego zdjęcia i poprawienia go przez narzędzia dostępne w programie. Mimo, że nie wyjdzie to zbyt naturalnie, jednakże można dane zdjęcie podpisać czy też ubogacić go domalowując kwiatek czy słoneczko.

Trzeba przyznać, że ten Paint faktycznie posiada tylko najbardziej podstawowe opcje i narzędzia. Nie ma co liczyć na niezwykłe dodatki i ulepszenia. Jest to aplikacja przeznaczona dla wielbicieli prostoty i minimalizmu.

Ocena końcowa : 5/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button