Trucksform – off-road w wykonaniu ciężarówek

Trucksform to świetna gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą wielkiej ciężarówki, która jest w stanie zmieniać swoje przeznaczenie w zależności od potrzeb. Jeżeli lubicie dynamiczną akcję i dobrą zabawę na wiele godzin, polecam :)

W samochodówce mamy do czynienia z wielkimi ciężarówkami. Sterujemy nimi przy pomocy przycisków znajdujących się na ekranie. Nie jest to proste z jednego względu – musimy samodzielnie decydować o tym, której z opcji użyjemy do zniszczenia konkretnych  przeszkód.

Do pokonania jest 60 poziomów. Żeby sobie z nimi radzić, należy systematycznie ulepszać swoje maszyny. Pieniądze zbieramy za wykonywanie misji. Nie powiem, by ulepszenia były tanie, lecz o jeden poziom można odpicować brykę już po kilku minutach.

Na trasie spotykamy przede wszystkich góry, dołki, bomby, kamienie i tym podobne. Jadąc, nie tylko manewrujemy strzałkami, ale również wybieramy jedną z trzech opcji dopalacza (uzbrajanie w metalowe nakładki, wysuwanie działa, bądź uruchamianie lotu). Jeśli nie zmieścimy się w wyznaczonym wcześniej czasie, mamy dwie opcje. Pierwsza polega na przerwaniu zabawy i rozpoczęciu jej od nowa, druga to obejrzenie sponsorowanej reklamy.

Cóż – jeżeli chcecie naprawdę szybko pojeździć, nie wiedząc co dokładnie będzie Was czekać (kamera zwykle ustawiona jest z boku pojazdu), koniecznie zapoznajcie się z opisywaną propozycją.

Gierka bardzo ciekawie prezentuje się wizualnie, dzięki czemu może towarzyszyć graczowi przez długi czas. Polecam więc fanom samochodówek i wyścigów off-road ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button