Smash Bandits – ucieczka przed drogówką!

Marzyliście kiedykolwiek o tym, by nie dać się zatrzymującej Was drogówce i ruszyć w pościg, niczym bohaterowie amerykańskim filmów? Nie radzimy Wam robić tego w realnym świecie, ale w wirtualnym, czemu nie? Wystarczy, że pobierzecie na swojego iPhone’a grę o nazwie Smash Bandits.

W Smash Bandits wcielamy się w postać pirata drogowego, który ścigany jest przez policję. Jeśli w NFS Most Wanted jeździliście po mieście tylko i wyłącznie po to, by pościgać się z funkcjonariuszami policji, na pewno produkcja ta przypadnie Wam do gustu i nie będziecie mogli się od niej oderwać przez dobrych kilkadziesiąt minut.

Na samym początku pościgu w Smash Bandits goni nas mało aut policyjnych. Im więcej jednak zniszczeń będziemy mieć na koncie, tym szybciej liczba radiowozów będzie ulegać zmianie. Jak przekraczać przepisy, raczej pisać Wam nie trzeba – musicie szybko jeździć, powodować stłuczki, niszczyć ogrodzenia, budynki, a nawet… przejeżdżać ludzi.

W trakcie gry będziecie mieli okazję ulepszać samochody, jakimi jeździcie. Oczywiście, nie będziecie mieli od razu do dyspozycji super-szybkie auta. Mobilizacja do zabawy jest zatem całkiem spora. Szczególnie, że najlepsze wyniki zapisywane są w globalnym rankingu, a przecież nikt tak nie dodaje skrzydeł jak perspektywa pokonania znajomych, prawda?

Graficznie Smash Bandits nie może równać się z grami pokroju NFS. Jest to jednak produkcja darmowa, tak więc wydaje mi się, że warto dać jej szansę.

Smash Bandits do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button