Office Jerk – wyładuj swój stres na koledze z pracy

Każdy, kto mógł chociaż przez kilka dni zasmakować pracy w biurze, dobrze wie, jak trudne jest to zajęcie. I nie chodzi tu tylko o dużą ilość zleceń, lecz także wrednych współpracowników. Gra „Office Jerk” to produkcja obsadzona w biurze pełnym ciężko pracujących ludzi. Naszym celem nie jest jednak zarządzanie pracownikami czy też wykonywanie jakichś prac, lecz robienie kawałów naszemu sąsiadowi z biurka obok.

Office Jerk to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto ma w swoim miejscu pracy osobę, której wręcz nienawidzi, lecz nie może z tym faktem zrobić nic nadzwyczajnego. W końcu zrobienie w realnym świecie nawet z pozoru niewinnie wyglądającego kawału może skończyć się utratą stanowiska, a tego na pewno nie chciałby nikt z nas.

Na szczęście póki co nikt nie ogranicza nam możliwości w wirtualnej rzeczywistości i dlatego aplikacja Office Jerk cieszy się tak dużą popularnością wśród użytkowników Androida oraz iOS-a (w sumie grę pobrano ponad 16 milionów razy). Ta niezwykle sympatyczna gra pozwala nam bowiem nie tylko na wyładowanie stresu, lecz także dobrą zabawę w nudnych momentach.

Zasady Office Jerk są bardzo proste: do dyspozycji mamy kilka rodzajów różnych przyrządów biurowych (papier, kubek, zszywacz, ołówek, babeczkę i ciasto), którymi musimy obrzucać nielubionego przez nas sąsiada z biurka obok.

Choć gra nie oferuje nam wielu kilku trybów rozgrywki czy misji do wykonania, gra się w nią bardzo przyjemnie i naprawdę potrafi ona skutecznie rozładować w nas niepotrzebne zdenerwowanie.

Miła dla oka jest również sama oprawa graficzna gry, a na pewno już efekty dźwiękowe, które potrafią oddać klimat pracy biurowej oraz towarzyszącej jej atmosferze.

Office Jerk jest aplikacją bezpłatną, choć istnieje możliwość wykupienia płatnej wersji z kilkoma nowymi rodzajami broni. Instalkę do niej znajdzie w Android Marketoraz AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button