Float – gra, która przypomni Ci beztroskie dzieciństwo

Balon to przedmiot, o którym bez wątpienia większość z nas wspomniałaby pisząc swoje wspomnienia z beztroskich lat dzieciństwa. Gdybyśmy natomiast zapytali, co najczęściej robiliście z kulistymi, pompowanymi zabawkami, to z pewnością duża część z Was opowiedziałaby o zajęciu polegającym na odbijaniu balona w taki sposób, by nie spadł on na ziemię.

Dzięki grze „Float” będziesz mógł znów powrócić do lat zabawy z balonami, jednak tym razem w nieco nowocześniejszej i bardziej zmodyfikowanej formie.

Opisywana przez nas produkcja firmy Elevate Entertainment to niewątpliwie jeden z największych hitów na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Ta bardzo prosta, lecz miła dla oka i wciągająca, gra została pobrana przez ludzi na całym świecie ponad milion razy, co na pewno jest argumentem przemawiającym za jej niezwykłością.

Sam pomysł na grę został zaczerpnięty z wspomnianej już przez nas zabawy dzieci, która polega na odbijaniu baloników w taki sposób, by te nie spadły na ziemię.

W aplikacji „Float” także musimy działać w taki sposób, by nasze kolorowe, pompowane przedmioty nie spadły, jednak z tą różnicą, że nie na ziemię, a na ostre jak brzytwa kolce.

Im bliżej kolców uda nam się odbić balon do góry, tym więcej punktów dostajemy, gdyż takim posunięciem ryzykujemy stratę naszej zabawki.

Gra w sumie oferuje aż pięć trybów gry, między innymi klasyczny polegający na odbijaniu balonów na punkty, lecz także bardzo ciekawy, czasowy, dzięki któremu możemy udowodnić znajomym, że to my najdłużej potrafimy utrzymać balony przy „życiu”.

Do zalet produkcji o nazwie „Float” na pewno zaliczyć trzeba przyjemną dla oka grafikę i jej płynność, która pozwala skupić się tylko i wyłącznie na samej zabawie polegającej na odbijaniu balonów.

„Float” jest grą bezpłatną (istnieje też możliwość kupna wersji płatnej, oferującej więcej trybów gry) . Możemy ją ściągnąć z AppStore i Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button