RunPee – dla tych, co często wychodzą w kinie do toalety

Przeglądając ostatnio Android Market, natrafiliśmy na bardzo ciekawą aplikację, która z pewnością zainteresuje stałych bywalców kin. „RunPee”, bo właśnie tak nazywa się znaleziony przez nas program, oferuje nam pomoc w znalezieniu odpowiedniego momentu do wyjścia do toalety w trakcie seansu, a nawet streści nieoglądany przez nas fragment filmu.

Tylko w trakcie samego czytania funkcji oferowanych przez „RunPee” nasuwa się proste pytanie: Czego to ludzie nie wymyślą? Nikogo nie trzeba zbytnio przekonywać o tym, jak przydatne są aplikacje do ściągania muzyki czy zmiany głosu, ale czy do tej samej kategorii programów można zaliczyć również „RunPee”? Odpowiedź na to pytanie pozostawimy Wam, naszym zadaniem będzie jedynie przedstawienie głównych funkcji opisywanej przez nas aplikacji. 

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, RunPee to narzędzie, które wybiera najlepszy moment na pójście do toalety w trakcie seansu filmowego w kinie. Oczywiście program nie patrzy na to, jak dużą mamy potrzebę skorzystania z łazienki, ale jedynie pobiera dane, które jasno pokazują kiedy w oglądanym przez nas filmie nie dzieje się nic specjalnego, a kiedy ma miejsce kluczowy moment.

Poza tym, że RunPee wybiera dla nas najlepszy moment do opuszczenia sali kinowej, warto również dodać, że umożliwia przeczytanie streszczenia opuszczonego przez nas fragmentu. Możemy więc w drodze powrotnej z łazienki przeczytać sobie w telefonie, co wydarzyło się w filmie podczas naszej nieobecności.

Program dobrze też spełnia swoją rolę w przypadku, gdy spóźnimy się na film i chcemy dowiedzieć się na czym polega główna fabuła produkcji.

Niestety, jedyną przeszkodą dla niektórych chcących skorzystać z RunPee, może być fakt, że aplikacja jest dostępna jedynie w języku angielskim. Mimo to wydaje się, że w dzisiejszych czasach raczej nikt nie będzie miał problemów z wykorzystywaniem wszystkich funkcji programu, nawet jeśli nie jest on dostępny w rodzimym języku.

RunPee znajdziecie w Android Market. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button