X Construction – sprawdź się w roli konstruktora mostów

Pamiętacie znaną z PC-tów grę „Bridge It”? W takim razie na pewno zainteresuje Was również przygotowana specjalne na Androida gra „X Construction”, w której także wcielamy się w rolę konstruktora mostów, a naszym głównym zadaniem jest przygotowanie konstrukcji pozwalającej pociągowi na bezpieczny przejazd nad przepaścią

Zasady opisywanej przez nas produkcji są proste: otrzymujemy różnego rodzaju materiały, z których musimy zbudować most będący w stanie wytrzymać przejazd ciężkiego pociągu. Jak to zwykle bywa, łatwiej jest jednak powiedzieć, niż zrobić.

„X Construction” wymaga bowiem od nas przede wszystkim myślenia, a nie bezmyślnego ustawiania dostępnych materiałów. W grze musimy przecież wykazać się umiejętnościami budowania konstrukcji, które będą trwałe, a do tego bez wątpienia potrzebna nam jest wiedza z różnych dziedzin naukowych, na przykład fizyki.

Gra oferuje swoim użytkownikom wiele bardzo ciekawych poziomów, z których każdy następny wymaga od nas coraz większej ilości czasu przeznaczonego na planowanie budowy mostu.

Co bardzo ważne, w X Construction istnieje możliwość ustawienia trybu kolorowania elementów budowanej przez nas konstrukcji, które są zbyt obciążone. Dzięki tej opcji łatwiej uniknąć nam sytuacji zawalenia się mostu, lecz na pewno nie jest to opcja pomagająca nam przejść każdy poziom bez żadnego wysiłku umysłowego.

Niestety, grając w X Construction nietrudno dostrzec podstawowy mankament tej aplikacji. Chodzi dokładnie o to, że podczas budowy mostu zasłaniamy palcem dużą część konstrukcji, co niekiedy bardzo przeszkadza w łączeniu niektórych elementów i uniemożliwia nam wygranie danego poziomu.

W Android Markecie znaleźć można dwie wersje X Construction. Wersja płatna od bezpłatnej różni się przede wszystkim tym, że w tej pierwszej dostajemy większą ilość poziomów i dostępnych elementów konstrukcyjnych.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button