Float – balonowy zawrót głowy

Rzadko spotykam gry, które zawierają tak dużą ilość trybów jak Float. Czym tak naprawdę jest produkcja studia Elevate? Fantastyczną grą zręcznościową, w której opanowujemy sztukę odbijania balonów do perfekcji.

Do wyboru jest aż 9 trybów zabawy, ponad 50 achievementsów, świetna grafika i oczywiście nienaganna oprawa dźwiękowa. Jeżeli do tej pory nie zdążyłam Was zachęcić do pobrania darmowej (na obecną chwilę) , balonowej aplikacji, czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej :)

ba;

Postaram się po krótce opisać każdy tryb gry, byście mogli dobrać taki, który odpowiada Waszym możliwościom i wymaganiom. Pierwsza opcja, to normal – balony napływają falami, każda fala trwa około 20 sekund. Na dole ekranu ustawione są kolce, które przebijają kolorowe obiekty. Maksymalnie możemy stracić 3 balony.

Time, to standardowo gra na czas. Musimy zdobyć jak największą ilość punktów w 30 sekundach. Zen – jak prawdopodobnie się domyślacie – nie jest ograniczony czasowo, ani kolcowo. Można się bawić do upadłego, bijąc przy tym rekordy.

bal

Limbo, One&Done, Hot Potato, Danger, Up&Away, Vacum, to propozycje bardziej urozmaicone przeszkadzajkami. Jeśli nie opanowaliście poprzednich kilku trybów, lepiej się za nie nie zabierajcie, bo poniesiecie sromotną porażkę.

Wygląd aplikacji jest bardzo ładny, podobnie jak oprawa dźwiękowa. Jestem zachwycona ilością rozwiązań, jakie autorzy wymyślili tworząc Float. Niby każdy tryb jest podobny, ale jednak zupełnie inny.

Aplikacja sprawdzi się w rękach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Fani szybkich i trudnych rozgrywek powinni się pokusić o wypróbowanie Vacum. Ja z pewnością pozostawię gierkę na swoim urządzeniu i będę do niej wracać przy każdej nadarzającej się okazji. Oby powstawało więcej tego typu produkcji :)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close