AndroidGry na AndroidaPłatne

Monkey Boxing – coś o małpie, która boksuje

Nie wszystkie małpy w wolnych chwilach zajadają się bananami. Bohaterowie gry o nazwie Monkey Boxing zamiast objadać się żółtymi owocami wolą… wejść na ring bokserski.

W Monkey Boxing przychodzi nam kierować małpami, które chcą zostać gwiazdami boksu. Jak domyślić się nietrudno, naszym głównym celem jest wygrywanie poszczególnych pojedynków na ringu. Nie jest to, oczywiście, tak proste, jak mogłoby się wydawać. Chcąc jednak być najlepszym, trzeba radzić sobie z najlepszymi.

Autorzy opisywanej produkcji dali nam możliwość personalizacji naszego bohatera. Monkey Boxing oferuje nam ogromną ilość spodenek, ochraniaczy na głowę, rękawic oraz innych dodatków, pozwalających na stworzenie niepowtarzalnego małpiego boksera.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dwóch wirtualnych przycisków. Przyciskiem zamieszczonym po lewej stronie ekranu bronimy się przed ciosami przeciwnika, natomiast tym po prawej – sami zadajemy obrażenia.

W Monkey Boxing znaleźć można kilka trybów gry. Poza rozgrywką dla pojedynczego gracza można również skorzystać z treningu bokserskiego, w którym szlifuje się umiejętności w walce. Dostępna jest także zabawa wieloosobowa. Co ciekawe, można z niej korzystać zarówno na jednym urządzeniu, jak i przez Wi-Fi.

Audiowizualnie Monkey Boxing to całkiem niezła produkcja. Walczące małpy, ring i jego otoczenie są miłe dla oka, bowiem nie widać w nich wielu niedoskonałości. Obecnie gra jest przeceniona – radzę skorzystać z okazji! :)

Monkey Boxing do pobrania za 3,00 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close