Man of Steel – zostań Supermanem!

Marzyliście kiedykolwiek o tym, by zostać Supermanem, jednym z najbardziej znanych komiksowych bohaterów? Jeżeli tak, powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu. Przedstawimy Wam w nim produkcję mobilną o nazwie Man of Steel.

Jak pewnie domyśliliście się od razu, w Man of Steel gracz ma szansę wcielić się w postać Supermana – gościa odzianego w niebiesko-czerwony kostium i pelerynę, który za pomocą swoich nadprzyrodzonych zdolności pomaga światu. Gra łączy w sobie elementy zręcznościówki z RPG-em. Chodzimy więc głównym bohaterem i niszczymy wrogów, a za każdy prawidłowo oddany cios otrzymujemy punkty doświadczenia.

Opisywana produkcja oferuje dwa tryby gry: Story Mode and Survival. Łatwo zgadnąć, że ten pierwszy pozwala nam szczegółowo prześledzić losy Supermana, a drugi – śrubować własne rekordy w biciu przeróżnych wrogów. Jeśli chodzi o system walki, można bez dwóch zdań nazwać go rozbudowanym. Blokujemy, atakujemy i wykonujemy combosy – wszystko, by być jeszcze lepszym superbohaterem!

Autorzy Man of Steel przygotowali sześć kostiumów, jakie można odblokować w trakcie gry, a także całą masę różnych mocy, które upgrade’ujemy wraz z naszym postępem. Zabawa w Supermana daje wiele możliwości, tak więc jeśli lubicie serie filmów bądź komiksów o tym superboahterze, powinniście być zadowoleni.

O oprawie audiowizualnej ciężko wiele napisać. Man of Steel graficznie prezentuje się bardzo dobrze, podobnie jak zastosowane w nim efekty dźwiękowe. Jedynym minusem apki z tego wpisu jest bez dwóch zdań cena.

Man of Steel do pobrania za 16,73 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button