AppSale – promocje w AppStore #75

18 maja, czyli dokładnie w dniu dzisiejszym, przygotowałam dla Was promocyjne aplikacje na jabłuszkowe urządzenia. Produkcje, jakie znajdziecie w tym wpisie na co dzień kosztują kilka dolarów, lecz w związku z dobrotliwością ich autorów, zostały przecenione na zero. Nie dajcie się pokonać obecnej pogodzie i rozprawcie się z nią za pomocą świetnych produkcji, jakie uda Wam się wyhaczyć w naszym cotygodniowym wpisie.

Ten odcinek cyklu AppSale będzie poświęcony w większości grom, jednak nie zabraknie w nim również narzędzi, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Oto moje propozycje na dziś: Matcha, Alarm Clock – Piggy, Chopper Mike, Skilled Origami, oraz Tap the Frog

Matcha

mat

Matcha to bardzo przydatne narzędzie na smartfona, w którym za pośrednictwem dotykowego ekranu, możemy stworzyć najróżniejsze rodzaje tekstów. Edytor tekstowy jest prosty w obsłudze. Dolny pasek pełen jest prostych, a jednocześnie najczęściej używanych opcji, dzięki każda notatka będzie wyglądać tak, jak pisana na komputerze.

Dodatkową zaletą produkcji jest to, że jej interfejs jest bardzo przyjazny. Nie musimy zastanawiać się gdzie co znaleźć. Intuicyjność – to jest to! Jak widzicie na obrazku wyżej, tworzyć można przeróżne wielkości liter, czcionki, kolory, oraz zaznaczenia.

Jeżeli lubicie prostotę, a dodatkowo elegancję, myślę, że będziecie zachwyceni możliwościami, jakie znajdziecie w Matcha. Spieszcie się, póki cena nie wróci do normy! Polecam!

Przecena z $0,99 na zero!

Item not available.

 

 

 Alarm Clock, Piggy

Jesteście śpiochami? Jeżeli tak, z pewnością z pomocą przyjdzie Wam PiggyAlarm – prosty budzik, który nie tylko podrywa Was rano z łóżka, ale także umożliwia monitorowanie czasu, jaki zyskaliście, bądź straciliście przez włączanie cudownych drzemek.

Wystarczy dodać godzinę i ustawić ewentualną powtarzalność, by usłyszeć o wskazanym czasie bardzo specyficzny sygnał. Możemy wybierać między kilkoma utworami – wszystkie oczywiście pochodzą z chlewika ;)

Bardzo przypadł mi do gustu wygląd narzędzia – jest prosty i przejrzysty. Jeden z lepszych programów, których każdy nienawidzi, jakie testowałam ;)

Niech Was nie zrazi świński wygląd – taka poranna dawka kwików jest w stanie pobudzić nawet największego śpiocha :) Przetestowałam i gwarantuję, że nie pożałujecie chwili poświęconej na pobieranie.

Przecena z $2,99 na zero!

icon
PiggyAlarm the Alarm ClockHwee Boon YarUtilitiesBezpłatneDownload

 

 

 Chopper Mike

Jeśli przepadacie za grami zręcznościowymi, z pewnością pokochacie Chopper Mike – znaną ,,helikopterówkę”, z sympatycznym pilotem. Do pokonania jest bardzo dużo leveli. Naszym zadaniem jest zbieranie różowych diamentów i unikanie wszelkich wypadków.

Do dyspozycji oddano graczowi kilka maszyn, z których na wstępie tylko dwie są dostępne. Można je wykupić, dzięki zebranym gwiazdkom. Każdy poziom pokonujemy z maksymalnie trzema odznaczeniami. Jedna gwiazdka przyznawana jest za ukończenie misji, druga za zerowe obrażenia, trzecia natomiast za zmieszczenie się w wyznaczonym czasie.

Aplikacja zostaje bardzo rzadko poddawana przecenom, więc warto się pospieszyć. Możecie mi zaufać, że przyjemność z gry jest ogromna, a levele wcale nie takie proste ze względu na dość skomplikowany sposób sterowania.

Przecena aplikacji z $1,99 na zero!

Item not available.

 

 

 Skilled Origami

ori

Fani robienia czegoś z niczego powinni koniecznie przyjrzeć się tej produkcji. Skilled Origami to fantastyczny sposób na nudę. Do zabawy potrzebujemy jedynie kartki papieru i własnych, sprawnych palców. Wygląd aplikacji jest zadowalający – wszystko jest klarownie opisane (szkoda tylko, że nie w języku polskim).

W menu głównym znajdziemy różnego rodzaju figurki, jakie możemy stworzyć. Nie są podzielone pod względem trudności – a szkoda. Wybierając interesującą nas rzecz, otwieramy okienko, które krok po kroku wskazuje nam poszczególne gesty, jakie powinniśmy wykonać na papierze. I tym sposobem otrzymujemy zwierzaki, zęby, postaci ludzkie, oraz wiele więcej.

Jeżeli macie dzieci – pokażcie im origami – to przecież najlepszy sposób na rozwój wyobraźni. Niejedna osoba będzie szczęśliwa z  otrzymania papierowego prezentu. Na przykład mamy, które w następny poniedziałek będą miały swoje wielkie święto :)

Pobierz aplikację za darmo w AppStore – przecena z $0,99.

Item not available.

 

 Tap the Frog

Tap The Frog to jedyna gra, która w tym wpisie nie jest darmowa. Do tej pory trzeba było za nią dać kilkanaście złotych, a teraz wystarczy tylko jeden dolar. Aplikacja jest kosmiczna – to pomieszanie z poplątaniem. Każdy level to inna historia. W historyjkach występują oczywiście tylko żaby, lecz w bardzo różnych kombinacjach.

Przyjdzie nam na czas zbijać ich głowy, pacać w samochód, by dojechały najszybciej do wyznaczonego miejsca, pompować balony, oraz wiele więcej. Za każdy poziom można otrzymać kilka gwiazdek. Ich ilość zależna jest od szybkości i precyzji, z jaką wykonujemy zadanie. Do pokonania jest 21 mini-gierek, więc spokojnie można zabierać opisywaną grę do kibelka na posiedzenia ;)

Jeżeli nie ufacie mojej opinii, poczytajcie komentarze pod aplikacją w AppStore. Gra jest bardzo często aktualizowana i mam nadzieję, że tak już pozostanie.

Przecena gry z $1,99 za $0,99.

icon
Tap the FrogPlaymous, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button