Zombie Fish Tank – wyhoduj sobie akwariowego zombie

Zombie Fish Tank to gra, która znalazła się na przecenie. Obecnie można ją nabyć w iOS-owskim sklepie za darmo, podczas gry normalnie kosztuje $1,99. Lubicie zombiaki? Ciekawe jak odnajdziecie się w ich roli pod wodą.

W produkcji Chillingo przyjdzie nam wcielić się w postać małej rybki z czerwonymi oczyskami. Wredne stworzenie z naszą pomocą penetruje podwodne zakątki i pożera wszystko, co się rusza. Jeżeli nie uchronimy zombiaczego zwierzęcia przed niebezpieczeństwami, długo sobie nie pożyje…

Póki nie przejdziemy levelu z tutorialem, nie możemy pozwolić sobie na zakupy w sklepie dla gracza. Jeśli tylko uda nam się przebrnąć przez poziom pokazowy, będziemy mogli przynajmniej przejrzeć zawartość store’a.

Autorzy przygotowali dla użytkowników 40 plansz. Przejście jednej zajmuje dobre kilka minut, więc awans nie przychodzi tak szybko, jak można się tego spodziewać. Naszym zadaniem w opisywanej produkcji jest sterowane małą początkowo rybką i pożeranie innych, które pływają sobie dzielnie w akwarium.

Niektóre z ryb są większe od nas – objawia się to mniej więcej tak, że gry podpłyniemy do nich, automatycznie przegrywamy i musimy zaczynać od nowa. Na szczęście jest coś takiego, jak bonusy. Metalowe puszki, które co jakiś czas zostają wyrzucone z zabitych ryb, są bardzo przydatne! Dzięki nim jesteśmy w stanie zatrzymać na chwilę podwodny ,,ruch” i na spokojnie przemieszczać się między wielkimi stworzeniami.

Z fatami należy uważać. Niektóre puszki wcale nam nie pomagają. Potrafią na przykład przyczepić się do nas jakimś wielkim obciążnikiem i ciągnąć ku dołowi przez kilkanaście sekund.

Każdy poziom to 3 misje. Jeżeli uda nam się je spełnić, dostajemy odpowiednie wynagrodzenie, za które możemy na przykład dokupić nowy narybek do swojego prywatnego, niosącego śmierć, akwarium :) Polecam wszystkim fanom produkcji z zombiakami.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close