AndroidGry na AndroidaPłatne

Dodge & Roll – poturlaj kulę śniegu

Na dworze śniegu jeszcze nie widać, ale dzięki grze Dodge & Roll będziecie mogli poczuć się, jakby było zupełnie inaczej. Jeżeli uważacie, że nie znudzi Wam się bezustanne turlanie kulą śnieżną – opisywana w tym wpisie produkcja powinna Wam się spodobać.

W grze Dodge & Roll kierujemy wirtualną kulą śniegu. Nasze zadanie można wyjaśnić w kilku słowach. Otóż celem numerem jeden jest skierować wspomniany kolisty przedmiot do znajdującej się na planszy dziury. W trakcie wykonywania misji będziemy musieli uważać na wiele przeszkadzajek, w tym chociażby ogniste płomienie.

W trakcie naszej podróży kulą śnieżną chodzi nie tylko o to, by dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Chodzi także o to, by zdobywać znajdujące się na poszczególnych levelach światełka o jasnoniebieskiej barwie. Nie zawsze cały czas się one wyświetlają. Niekiedy pojawiają się znienacka.

Wbrew pozorom, Dodge & Roll to nie tylko jeden tryb rozgrywki. Poza standardową zabawą autorzy opisywanej gry przygotowali również Survival. W nim – jak się nietrudno domyślić – chodzi głównie o zdobywanie jak największej ilości punktów. Dobrze, że o tym pomyślano. Uważam, iż jeden rodzaj rozgrywki by nie wystarczał.

Ciężko napisać coś o grafice Dodge & Roll. Produkcja w swojej kategorii wygląda bardzo dobrze, ale oczywiście z najładniej prezentującymi się tytułami nie może się równać.

Dodge & Roll do pobrania za 3,04 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close