Folia Bąbelkowa – dobry sposób na odstresowanie

Wiele osób twierdzi, że w Android Markecie znaleźć można wszystko, czego tylko potrzebujemy. Ostatnio postanowiliśmy przetestować tę teorię i sprawdzić, czy faktycznie w internetowym sklepie od firmy Google jest już dosłownie każda z możliwych aplikacji. I tak właśnie natrafiliśmy na pozornie nieciekawą, lecz naprawdę potrafiącą wciągnąć, mobilną wersję lubianej przez wielu folii bąbelkowej.

Zastanawiacie się pewnie, jakim cudem przyszło nam do głowy, by szukać w Android Markecie folii bąbelkowej? Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: dzisiaj rano przyszła do nas przesyłka pocztowa, a znajdująca się w niej folia sprawiła nam tyle zabawy, że zapragnęliśmy mieć ją w każdym dogodnym dla nas momencie.

Oczywiście początkowo pojawiły się w naszych głowach wątpliwości, czy androidowy sklep będzie oferował tego typu „mobilną zabawkę”. Dość szybko okazało się jednak, że jest ona dostępna w nim już od jakiegoś czasu i – co bardzo ważne – zbiera coraz lepsze opinie od użytkowników z całego świata – również i Polski.

„Bubble Wrap”, bo pod taką nazwą znaleźć można w sieci opisywaną przez nas aplikację, to nic innego jak program zamieszczający na ekranie naszego telefonu wirtualną folię bąbelkową, którą możemy w dowolny sposób zgniatać.

Mimo że zabawa prawdziwą folią jest, oczywiście, o wiele lepsza, twórcy „Bubble Wrap” zrobili wszystko, by zachować w swojej pracy jak najwięcej realistycznych elementów. Oznacza to, że po naciśnięciu na „bąbelek” w naszym uszach rozbrzmiewa charakterystyczny dźwięk pęknięcia, a my znów możemy poczuć się jak dzieci.

Poza tym aplikacja liczy ile bąbelków udało nam się „zniszczyć” oraz w jakim czasie to osiągnęliśmy. I choć androidowej wersji „Folii Bąbelkowej” nie można na pewno zaliczyć do grona ambitnych produkcji mobilnych, bez wątpienia powinien się nią zainteresować każdy, któremu dźwięk pękających bąbelków sprawiał przyjemność i pozwalał się odstresować.

„Bubble Wrap” pobierzecie z Android Marketu zupełnie za darmo, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanej (bąbelkowej) zabawy ;).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button