Matchstick Puzzle – ułóż odpowiednio zapałki!

Pamiętacie, gdy kilka lat temu jeszcze na pudełkach od zapałek były narysowane zapałki (łamigłówka), które ułożone były w równanie. Należało tak przełożyć dwie lub jedną zapałkę, aby równanie miało sens i się zgadzało. Oczywiście do dzisiaj jeszcze takie pudełka zapałek można znaleźć. Dlatego jeśli lubicie tego typu łamigłówki, to gra ta będzie odpowiednia dla was. Dzięki temu będziecie mogli usiąść gdziekolwiek, wyjąć waszego smartfona i uruchomić wasze szare komórki.

 

W grze podobnie jak na wspomnianych wcześniej pudełkach zapałek, mamy dostępne zapałki. Należy tutaj odpowiednio je ułożyć. Oczywiście polecenia dostajemy oddzielnie do każdego poziomu. Dla niektórych osób, jedyną przeszkodą może być tutaj język. Ponieważ to jak mamy układać zapałki, podawane jest w języku angielskim. Jednak polecenia są naprawdę proste, skonstruowane w logiczny sposób, dlatego nawet jeśli nie znacie zbyt dobrze tego języka, to nie powinniście mieć problemów z ich odczytaniem. Poziomów do przejścia jest naprawdę wiele. Możemy również ustalić sobie poziom trudności. Wszystko zależy od tego jak czujemy się na siłach. Gra naprawdę wciąga, dlatego zabawy jest na kilka ładnych godzin. Jeśli lubicie łamigłówki, to będziecie naprawdę zadowoleni.

 

 

Jeśli chodzi o grafikę, to myślę że nie ma za bardzo do czego się tutaj doczepić, ponieważ jest dobra. Muzyka również dobrze się komponuje z całością. A przy każdym kliknięciu i położeniu lub zabraniu zapałki, słyszymy odpowiednie dźwięki. Naprawdę szczerze polecam.
Gra za darmo w Google Play

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button