Nemo’s Reef – zbuduj swoją własną rafę!

Lubicie ryby? A  może ktoś z was chciałby mieć akwarium, ale nie ma na nie czasu? Teraz możecie mieć je w swoim telefonie. Wystarczy tylko ściągnąć i zainstalować grę Nemo’s Reef. Zapewne kojarzycie film pod tytułem „Gdzie jest Nemo?”. Przygody opowiadające o małej rybce, która została porwana, a jej tata Marlin ruszył by jej pomóc. Gra Nemo’s Reef jest dokładnie odwzorowana na podstawie właśnie tego filmu. Bowiem grafika niczym się od tej bajkowej nie różni. A i postacie są dokładnie takie same.

Gra polega na zbudowaniu pięknej rafy koralowej, gdzie trzeba stworzyć dom dla waszej ulubionej postaci z filmu. Może być to sam Nemo, Dory, Marlin lub jakaś inna postać. Można powiedzieć, że gra jest kontynuacją opowieści. Wszystko polega na zbudowaniu najwspanialszego domu dla swoich przyjaciół. Do dyspozycji mamy naprawdę różne kombinacje roślin oraz dekoracji, które będą służyć Nemo, jego przyjaciołom oraz wielu innym, egzotycznym rybom. Odpowiednie nasiona jakie posadzicie mogą również przyciągnąć do waszej okolicy inne ryby. Dzięki temu możecie zebrać aż 50 gatunków ryb w celu powiększenia swojego świata. Możecie również porównywać swoją rafę z rafami waszych znajomych. Tak więc posiadanie i opiekowanie się akwarium w waszym domu, teraz nie będzie problemem.

 

Grafika jak na te swoje kilka megabajtów jest po prostu genialna. Nie różni się prawie niczym od tej z filmu. Muzyka również jest naprawdę dobrze dopasowana do fabuły. Dlatego naprawdę polecam, bo gra może umilić wam nudne wieczory.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button