Dragons World – zbuduj smoczy świat

Dragons World to przyjemna gra strategiczna, w której mamy okazję na stworzenie świata dla smoczych potomków. Miksując stworki, możecie uzyskać niespotykane gatunki, które podczas walk z innymi graczami będą wyjątkowo przydatne. Gra studia Social Quantum to ładna i kolorowa produkcja, w której możemy oglądać światy innych graczy i ulepszać swoje do perfekcji.

Trzeba przyznać, że grafika w grze jest bardzo ładna. Zadbano o szczegóły i stworzono kolorowe dzieło sztuki. Nie zawsze w grach strategicznych mamy okazję na miłe doznania estetyczne.

W produkcji zajmujemy się przede wszystkim stworzeniem miejsca, w którym smoki mogą żyć, ulepszać swoje umiejętności i rozmnażać się. Każda budowla, jaką postawicie, przynosi pewien dochód. Za pieniądze uzyskane podczas gry, możecie kupować zarówno smoki, jak i konstrukcje.

Stwórzcie miejsce do rozmnażania smoków – wybierzcie dwa gatunki, które ze sobą skrzyżujecie, a stworzycie niepowtarzalną istotę. Kiedy zdobędziecie odpowiedni poziom zaawansowania smoka, będzie on mógł stanąć do walki ze smokami innych graczy. Zdarza się, że stworzenia są za młode do tego, aby wysłać je do walki – należy wtedy je karmić, aby jak najszybciej urosły.

Poza pieniędzmi, w grze dysponujecie sławnymi diamentami, które umożliwiają zakup oryginalnych smoków, budynków, oraz przyspieszanie budowy, czy wykluwania jaja. Oczywiście na macie ich dużo. Jeżeli na początku wykorzystacie wszystkie, okaże się, że na ukończenie dalszych prac będziecie musieli poświęcić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut.

Do gry mogą dołączyć Wasi znajomi z portali społecznościowych. Jeżeli macie ochotę, możecie przeglądać światy innych graczy. Wystarczy kliknąć przycisk ,,visit”, a będziecie mieć szansę na obejrzenie smoczego imperium Waszego znajomego. Może wpadnie Wam do głowy jakiś świetny pomysł na ozdobę, bądź układ stanowisk.

Jeżeli Wasze smoki będą gotowe do walki, wystarczy kliknąć przycisk ,,battle” – dobieracie odpowiednie gatunki do przeciwnika i patrzycie na toczące się starcie. Zwracajcie uwagę na to, aby Wasz podopieczny miał spore szanse na wygraną – w przeciwnym razie go stracicie.

icon
Dragons WorldSocial Quantum LtdGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button