Fashion Story™ – świetna gra dla dziewczynek

W Fashion Story™ wcielamy się w postać właścicielki sklepu z ubraniami. Musimy śledzić aktualne trendy w modzie, aby nasz sklep był zaopatrzony w modne i nowoczesne ciuchy. Mile widziane są dodatki – to one zwykle kosztują najwięcej i zachęcają klientki do odwiedzania butiku. Gra uczy rozsądnego wydawania pieniędzy i daje przyjemność na wiele godzin.

Każda dziewczynka to mała modnisia. Na szczęście twórcy aplikacji o nazwie Fashion Story™ wyszli na przeciw wymaganiom małych piękności i stworzyli grę, która umożliwi im prowadzenie własnego, modnego sklepu dla bogatych kobiet. Zadanie gracza w opisywanej aplikacji jest stworzenie najlepszego salonu ubraniowego w mieście.

W początkowym etapie gry zastajemy puste pomieszczenie z kasą fiskalną, wieszakami i przebieralnią. Na wieszakach nie wiszą żadne ubrania, a kasjerki brak. Właścicielka sklepu ma przed sobą dużo do zrobienia. Musi wybrać ubrania z kolekcji najlepszych projektantów, które zagoszczą w salonie. Jeżeli zabraknie już wieszaków, należy pomyśleć o zakupieniu większej ich ilości, aby ciuszki się pomieściły. Buty i torebki mają swoje miejsce na specjalnych wystawach.

Niektóre z mebli są tanie – stać nas na nie od samego początku. Na inne należy najpierw zapracować. Zwykły stolik na buty nabędziemy za grosze – prawdziwą wystawę … już za dużo wyższą kwotę. W każdej chwili możemy powiększyć powierzchnię swojego sklepu, rozbudowując go o kolejne pomieszczenie.

Gra dedykowana dziewczynkom. Polecamy!

Pobierz Fashion Story™ za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button