Segregator śmieci – co i gdzie włożyć

c6cd9816-3dff-40ba-b651-0593d0f574bdChociaż ustawa śmieciowa weszła w życie z wielkim hukiem już jakiś czas temu, ludzie wciąż nie do końca są obeznani z zasadami segregowania śmieci. Jeśli masz z tym choć najmniejszy problem, ściągnij pomocną dłoń!

Wydawcą tej aplikacji jest Raximus. Jest to jego jedyne aczkolwiek bardzo przydatne i świetnie oceniane przez użytkowników Windows’a Phone dzieło.

Segregator śmieci to przydatne urządzenie dla wszystkich osób, które mają ekologiczne nastawienie do życia i chętnie dbają o środowisko. Jest to także pomocna rzecz dla osób nie mających zielonego pojęcia w jakich pojemnikach prawidłowo umieszczać śmieci. Nasza aplikacja składa się z sześciu kategorii: papier, plastik, szkło, mieszane, niebezpieczne i „szukaj”.

Każda z czterech pierwszych kategorii zawiera dokładny spis przedmiotów, które mogą być wrzucone do tego pojemnika. Przy niektórych rzeczach autor umieścił instrukcję jak prawidłowo je wkładać lub co należy najpierw z nimi zrobić. Pod ikonką „niebezpieczne” znajdziemy listę śmieci, które nie mogą być wrzucone do żadnego pojemnika. Pod każdą nazwą znajdziemy informację, gdzie należy te przedmioty zostawić czy też wyrzucić.

„Szukaj” to sposób dla niecierpliwych osób, którym po prostu nie chce się szukać. Wystarczy wpisać nazwę rzeczy i aplikacja przydzieli ją do odpowiedniego kosza. Kolejna strona aplikacji zawiera pytania zadawane przez użytkowników. Z nich możemy dowiedzieć się wielu przydatnych informacji oraz samemu zadać pytanie w razie wątpliwości.

Aplikacja jest naprawdę bardzo dobrze dopracowana. Nie brak w niej szczegółowych opisów i przydatnych wiadomości. Obsługa jest wręcz banalna i jasna dla każdego. W przypadku braku informacji na której nam zależy, możemy zawsze zwrócić się do autora z zapytaniem.

Jest to bardzo pomocna rzecz w dzisiejszych czasach. Myślę, że każdy powinien upewnić się i sprawdzić czy prawidłowo segreguje śmieci.

Ocena końcowa: 9/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button