AppSale – promocje w AppStore #24

Witajcie po długiej (prawie tygodniowej) przerwie. Mamy nadzieję, że stęskniliście się za naszym cyklem AppSale, czyli promocjami w AppStore. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Was sześć propozycji, które uznaliśmy za najlepsze z najlepszych i oddaliśmy do Waszej dyspozycji. Możecie być spokojni – każda apka została solidnie przetestowana i gotowa do pobrania. Pod każdą z produkcji podaliśmy bezpośrednie linki do AppStore’a, gdzie możecie za darmo pobrać gry, które wcześniej były płatne.

 

11.Beaver’s Revenge™, czyli Angry Birdsy w wersji bobrzej. Podobnie jak w znanej grze zręcznościowej, zadaniem gracza jest zburzenie budowli za pomocą wyrzucania poszczególnych zwierząt z procy. W przeszkodach ukryte są różnego rodzaju postaci, a nie świńskie głowy, jak to zwykle bywało w pierwowzorze.

Na wyrzutni siedzi bóbr i stara się zniszczyć drewniane konstrukcje dzięki niebieskim rybkom, które ,,ładuje” na procę. Oczywiście w każdym etapie mamy ograniczoną ilość ,,amunicji”. Jeżeli nie uda nam się spełnić zadania (zabić ludzika, który okupuje budowlę), gra kończy się fiaskiem.

Mimo, że jest to kolejna podróbka, polecamy ze względu na dobrą jakość wykonania. Do tej pory za Beaver’s Revenge™ trzeba było zapłacić $0,99.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

 

22. Dabble – The Fast Thinking Word Game to gra, która zdecydowanie wymaga od użytkownika myślenia. Zadaniem gracza jest ułożenie angielskich słów z lister, które widzimy na ekranie. Litery te są ułożone w swego rodzaju piramidę. Na każdym jej poziomie należy ustawić słowo, które uda nam się skompletować z innych liter dostępnych na planszy.

Gra Dabble – The Fast Thinking Word Game to prawie to samo, co Scrabble – tyle że w zmniejszonej wersji. Podobnie jak w znanej planszówce, litery premiowane są różnymi przelicznikami punktowymi. Nawet wygląd klocków niczym nie odbiega od Scrabbli.

Jeżeli macie ochotę na ciekawą grę logiczną dla użytkowników w każdym wieku – śmiało pobierajcie. Z pewnością będziecie zadowoleni. Do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić $1,99.

Pobierz Dabble – The Fast Thinking Word Game za darmo w AppStore.

 

33. Fun Sounds  to zbiór zabawnych dźwięków na mobilne urządzenia. W programie znajdziecie wiele zabawnych melodii, które z pewnością będziecie poznawać z gier, filmów, czy kreskówek. Dodatkowo twórcy aplikacji zaopatrzyli katalog w odgłosy wydawane przez zwierzęta.

Każdy dźwięk można odtworzyć i wysłuchać do końca. Niestety, jak to zwykle bywa w jabłuszkowych urządzeniach – proces ustawiania dzwonka nie przebiega tak łatwo, jak w systemie Android. Nie mamy możliwości ustalenia, że dany dźwięk będzie naszym sygnałem połączenia.

Możemy natomiast dzielić się dzwonkami ze znajomymi za pomocą maila, bądź smsa. Mamy również szansę na udostępnienie odgłosu na Facebooku. Aplikacja przeceniona z $0,99.

Pobierz Fun Sounds  za darmo w AppStore.

 

44. Checkers V – warcaby w wersji mobilnej. Jeżeli macie sentyment do dawnych planszowych gier logicznych, mamy nadzieję, że zainteresuje Was prezentowana przez appsblog.pl mobilna wersja szachów. Naszym przeciwnikiem jest sprytny komputer, który wyłapuje każdy nasz błąd – trzeba mocno wysilić umysł, aby pokonać rywala.

Zadanie gracza polega na poruszaniu się okrągłymi pionkami po planszy. Pionki mogą poruszać się jedynie na skos, po swoim kolorze pola. Zbijanie pionków przeciwnika również odbywa się skośnie, z tą tylko różnicą, że za pionkiem rywala musi być puste miejsce, w które my ,,wskoczymy”.

Szczerze polecamy powrót do dawnych, chociaż odnowionych gier planszowych w mobilnych wersjach. Tego typu gierki pobudzają myślenie i udoskonalają logiczne myślenie. Przecena z $1,99 na $0,00.

Pobierz Checkers V za darmo w AppStore.

 

55. Cartoon Monster Home Screen Wallpaper – macie ochotę na małe podrasowanie Waszego iOS’a? Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam zmianę wyglądu ikonek na mało spersonalizowanym pulpicie i ustawienie dowolnego tła? Dzięki bardzo rozbudowanym opcjom aplikacji, może tworzy prawdziwe dzieła sztuki.

Początkowo wybieramy tło, na jakim będziemy układać ikonki. Możemy wstawić zdjęcie z rolki aparatu, bądź posłużyć się tapetami wbudowanymi w program. Kolejnym krokiem jest wybranie rodzaju i ilości ikonek.

Ikon jest bardzo dużo. Kilkadziesiąt zabawnych wzorów czeka na nas w odpowiedniej zakładce. Niektóre z nich mają dziewczęcy wygląd, inne są diabelskie a jeszcze inne krwawe. Każdy wybierze coś dla siebie.

Ostatnim krokiem jest zapisanie gotowego wzoru na rolce aparatu i ustawienie jako tapety. Gotowe! Proste, prawda? Nie czekajcie, aż cena wróci do normy $0,99.

Pobierz Cartoon Monster Home Screen Wallpaper za darmo w AppStore.

 

66. 8 Ball Pool™ – bilard w wersji mobilnej. Co sądzicie o grach stołowych w wersjach na komputery i telefony? Naszym zdaniem nie ma nic przyjemniejszego, jak aktywna rozgrywka – ale jeśli nie mamy na to pieniędzy, bądź najnormalniej w świecie czasu – warto pobrać taką grę w wersji mobilnej. Przyjemność jest duża o koszta zerowe.

Prezentowany bilard jest bardzo dobrze zrobiony – rozgrywkę toczymy tylko i wyłącznie z graczami, którzy są online. Obsługa kija jest klarowna, sposób uderzenia również nie sprawia problemu. Na ekranie widzimy przewidywany kąt wybicia bili, przez co prawdopodobieństwo trafienia zwiększa się.

Dzięki rozgrywce online mamy szansę na poznanie ludzi z całego świata, oraz sprawdzenie swoich sił z ,,człowiekami” o różnym poziomie zaawansowania. Swoje wyniki możemy sprawdzić w tabeli gracza. Przecenka na zero z $0,99.

Pobierz 8 Ball Pool™ za darmo w AppStore.

 

To by było na tyle, jeżeli chodzi o 24 odcinek cyklu AppSale. Mamy nadzieję, że kolejny już raz dostarczyliśmy Wam porządną dawkę ciekawych aplikacji, które zagoszczą w Waszych jabłuszkowych urządzeniach. Bądźcie zdrowi i ciepło się trzymajcie. Pod koniec tygodnia po raz kolejny damy Wam bezbolesny zastrzyk świetnej zabawy z mobilnymi aplikacjami.

 

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button