Lost Bubble Mobile – uważaj na Puszkę Pandory

Sezon na podróby gry Bubble Witch Saga uważam za otwarty, Lost Bubble Mobile to kolejna aplikacja, która jest w większości zerżnięta z aplikacji, w której czarownice stanowią najważniejszy punkt programu. Studio Peak wykazało się jednak odrobiną innowacyjności i zamiast pająków, wstawiło Puszkę Pandory, którą musimy omijać szerokim łukiem podczas zbijania bąbli. Może podróbka okaże się lepsza od oryginału?

Akcja gry toczy się na pustyni. Naszą przewodniczką jest piękna kobieta, wokół której wytwarza się magiczna aura. Logowanie przez Facebooka jest premiowane dodatkowymi premiami mocy. Pustynia Tytanów – tutaj stawiamy swoje pierwsze kroki. Zadanie gracza polega na zbijaniu bąbli przyklejonych do sufitu. Kulki trzyma na specjalnym przyrządzie rudowłosa kobieta. Wystarczy wycelować w odpowiednie miejsce na planszy, aby zbić komplet bąbelków.

Zadanie jest utrudnione, ze względu na Puszkę Pandory wstawioną między bąbelki. Należy tak niszczyć przeszkody, aby nie trafić bezpośrednio w przeszkadzajkę, gdyż ta natychmiast zniweczy nasze poczynania w danym etapie. Po lewej stronie widzimy ilość kulek, jakie pozostały nam do końca etapu, wiemy również w jakim kolorze będzie kolejna bańka – mamy ten bonus, że możemy zmieniać kolejność wyrzucanych bąbli, zmieniając ich kolor (tylko w obrębie obecnej kulki i kolejnej, widocznej po lewo).

Plusem aplikacji jest na pewno to, że raz dotknięty ekran nie oznacza wystrzelenia kuli. Jeżeli źle zaznaczymy tor lotu, wystarczy, że przesuniemy palec na skrajną część ekranu, a pocisk nie zostanie wystrzelony.

Podsumowując: pomimo sporego podobieństwa, gra jest ciekawa. Mamy tu do czynienia z innym rodzajem magii i innymi przeszkadzajkami. Warto przetestować.

Pobierz Lost Bubble Mobile za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button