Oldify 2 – jak będziesz wyglądać za 50 lat?

Chciałbyś wiedzieć jak będziesz wyglądać za 30, 40, 50, 70 lat? Nic prostszego – pobierz opisywaną aplikację i ciesz się (?) jej możliwościami. Oldify to aplikacja siostra znanego już nam Vampify, czyli programu do ,,wampirowego” przerabiania naszych twarzy.

oldii

Analigicznie do Vampify – Oldify korzysta z przedniej kamery urządzenia, robiąc zdjęcie naszej twarzy. Za pomocą kilku magicznych ,,klików” na ekranie, ustawiamy dokładnie umiejscowienie własnych oczu i ust. W ciągu kilku sekund, aplikacja pokazuje nasz wizerunek za ,,X” lat.olddd

Każde zrobione zdjęcie zapisuje się w pamięci programu, umożliwiając rozsyłanie treści do znajomych. Możemy to robić za pomocą maila, mmsa, Facebooka itp.

Dokładnie tak, jak w przypadku Vampify – efekt mnie poraził. I nie chodzi tu z pewnością o jakość wykonania samej apki, a o efekt końcowy mojego postarzania.

old

Nie dość, że miałam masę zmarszczek, powieki opadające do połowy oczu, zęby w opłakanym stanie, to kasłałam jak stary palacz, dusiłam się jak astmatyk i puszczałam obleśne bąki!

Polecam – głównie na imprezy. Zabawa przednia, efekt nie jest przesadzony, twarz postarzona, lecz ciągle ,,nasza”. Z mojej strony duży szacun.

Jeżeli mamy za dużo pieniędzy, Oldify umożliwia nam ich wydanie na dodatkowe opcje, typu: wąsy, broda. Ja nie skorzystałam. Mam nadzieję, że natura aż tak drastycznie się ze mną nie obejdzie :).

Za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button