Tablice rejestracyjne PL, czyli ,,już wiem skąd jesteś baranie!”

Chciałbyś znać miejscowości, których symbole widnieją na tablicach rejestracyjnych? Interesuje Cię co za osioł zajechał Ci drogę? Mając Tablice Rejestracyjne PL, będziesz mógł z czystym sumieniem krzyknąć ,,jak jedziesz warszawiaku!”, nie martwiąc się o to, czy prawidłowo odczytałeś zakamuflowane literkami województwo.

tabl

Większość z nas wie jak wygląda tablica rejestracyjna. Prostokątna blacha z dziwnymi ciągami znaków. Początkowe litery typu ,,WPR” symbolizują po kolei ,,W” – województwo mazowieckie, ,,PR” – miasto Pruszków, reszta to już indywidualne oznaczenie zarejestrowanego pojazdu. Kto by to zapamiętał!?

Na szczęście twórcy opisywanej aplikacji postanowili odciążyć nasz umysł, tworząc aplikację, dzięki której zawsze będziemy wiedzieć o danym pojeździe więcej, niż inni.

wwl2

Co więcej – gdybyśmy mieli problemy ze zlokalizowaniem odczytanej na ekranie miejscowości – Tablice Rejestracyjne PL umożliwią nam jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – prześledzenie wbudowanej mapy.

Ja, jako zapalony kierowca chętnie zatrzymam aplikację dla siebie. Często widzę na drodze ciekawe zdarzenia, których bohaterami są samochody na nieznanych mi rejestracjach. Teraz przynajmniej będę wiedzieć, co za ,,pierdoła” zostawiła felgę w jedynej dziurze jaka była na drodze.

Apka obsługuje tylko polskie tablice rejestracyjne. Zmieniając kraj, lub monitorując zagraniczną rejestrację w Polsce – nie odnajdziemy interesujących nas danych.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button