Dot Draw – łącz linie!

dotdrawW grze chodzi tylko o to, aby połączyć ze sobą kropki. Po skończeniu wykonywania ruchów zamienią się one w całość i powstanie zapewne ciekawy rysunek. Kiedy skończysz już łączyć kropki na ekranie ukaże się bardzo ładna grafika ukazująca twój rysunek w dokładniejszej ormie.

W niektórych obrazkach bardzo trudno rozszyfrować cyfry. Jednak autor pomyślał o tym i każda kolejna liczba podświetlana jest na kolor niebieski. Po przejechaniu przez punkt liczba znika i zostaje tylko ślad naszej kreski.

Gra jest idealna dla młodszych, ponieważ na pewno rozwinie ich wyobraźnię i sprawi ogromną przyjemność. Przy okazji będą mogły nauczyć się liczyć, ponieważ cyfry ułożone są od najmniejszej do największej.

Według mnie jest wprowadzony błąd, który bardzo przeszkadza. Otóż aby połączyć linie trzeba przejechać palcem przez liczbę i wtedy zostajemy przeniesieni do liczby kolejnej. Niestety podczas kliknięcia na pojedyncze liczby zostają one odznaczone i zostajemy kierowani do cyfry wyżej bez narysowania jakiejkolwiek linii. Grafika jak to ma miejsce po ukończeniu każdego z poziomów jest wyświetlana, lecz nie ma rysunku.

Gra oferuje różnorodność, dzięki czemu mamy dużą możliwość do rozwijania swojej wyobraźni. Podczas rysowania zastanawiasz się co tak naprawdę kryję się pod tą linią.

Grę oceniam na 7/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button