Millionaire – walcz o swój milion!

3f0a3a1a-1979-41dd-8ab1-3904763f2587Marzysz o milionie dolarów? Wystartuj w znanym programie i wykaż się swoją wiedzą. Mimo, że brak tutaj niezastąpionego prowadzącego Pana Huberta, gra nie traci swego uroku. Uwaga! Gra dla osób znających języki obce!

Gemini Software stworzyli już szereg aplikacji wszelkiej maści i rodzaju by jak najbardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Windows’a Phone. Mimo wielu chęci, ich gry nie szczycą się najwyższymi ocenami.

Zasady gry są znane wszystkim fanom tego popularnego teleturnieju, dla mniej obytych graczy krótko je objaśnię. Aby zdobyć główny cel jakim jest milion dolców musimy odpowiedzieć na 15 bardzo trudnych pytań. Zagadki mogą dotyczyć każdej kategorii, także nigdy nie wiadomo na co się trafi. Do każdego pytania dodane są cztery odpowiedzi, my tylko musimy wybrać odpowiednią i wygrać określoną sumę pieniędzy.

Jak to w milionerach bywało, są do pomocy trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, „pół na pół” i głosowanie publiczności. Po wybraniu wszystkich kół, jesteśmy zdani tylko na siebie. Przegrywając tracimy pieniądze, chyba że osiągnęliśmy dany pułap (są tylko 3). Aby nie było zbyt nudno autorzy dodali zakładkę o nazwie „wyzwania”, gdzie prezentują się różne zadania postawione graczom.

Głównym minusem a może i plusem (jak dla mnie) jest fakt, że cała gra jest w obcym języku, co więcej, wymaga także znajomości kultury innego kraju. Do wyboru mamy wersję angielską: brytyjską lub amerykańską, niemiecką, włoską, hiszpańską i francuską. Doskonały sposób na podszlifowanie swoich umiejętności językowych.

Gra jest skonstruowana tak, aby jak najbardziej przypominała telewizyjną wersję milionerów. Kolorystyka i dźwięki są żywo wyjęte z ekranu telewizora.

Pytania nie są proste, wymagają bardzo szerokiej wiedzy od gracza. Polecam ją wszystkim chcącym podszkolić swój język i zdobyć nową wiedzę.

Ocena : 8/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button