Kubuś Klocki 2 – przerwa dla mamy, zabawa dla malucha

Z okazji Dnia Dziecka, przygotowałam recenzję aplikacji zarówno dla maluchów obchodzących dzisiaj swoje święto, jak również dla dzielnych rodziców. Kubuś Klocki 2 to apka, dzięki której dorosły znajdzie chwilę dla siebie, a dziecko spróbuje swoich sił we wkręcającej zabawie opartej na układaniu klocków.

Kubusiowe klocki zostały podzielone na kilka kategorii. Nasz podopieczny może wybrać tematykę w jakiej chce się obracać, oraz konkretne wzory. Najpierw podejmuje decyzję, czy będzie budował domu, zwierzątka, czy pojazdy. Już po chwili jego oczom ukazują się różnorodne propozycje.

Zamiast wchodzić do aplikacji i za każdym razem od nowa generować klocki, możemy swobodnie wykonać jedno zadanie na specjalnie do tego przygotowanej planszy i chwilę później przy pomocy jednego guzika, przenieść się do następnej misji.

W grze liczy się prędkość układania klocków. Za każdą układankę możemy zebrać od 1 do 3 gwiazdek. Nie przekłada się to w żaden sposób na punkty, czy dalsze możliwości, ale zachęca do pełnego zaangażowania.

Jeżeli dziecko ma problemy z dopasowaniem bloczków, zawsze może liczyć na wirtualną pomoc Kubusia. Nieprawidłowe klocki po prostu nie mogą być ustawione, przez co prędzej, czy później, maluch dojdzie do prawidłowego rozwiązania.

Muszę przyznać, że gra prezentuje się fenomenalnie i człowiek (mimo tego, że stary i dawno wyrósł z klocków), ma ochotę na zabawę. Nie zdziwię się więc, jeżeli sami wciągniecie się w kubusiomanię i to dziecko będzie musiało nalegać na oddanie mu jego nowej, ulubionej mobilnej zabawy :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button