AppSale – promocje w AppStore #178

Cześć i czołem ;) W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was miniaturowe recenzje trzech gier, które standardowo kosztują kilka, albo kilkanaście złotych, a obecnie są dostępne za darmochę. Każdy znajdzie coś dla siebie – fani zręcznościówek, symulatorów, czy przygodówek ;)

Oto propozycje na dziś: Bird Jumper (przecena z $1,99 na zero), 9 Clues (przecena z $4,99 na zero), oraz Suspect in Sight! (przecena z $2,99 na zero).

Bird Jumper

Pierwsza propozycja to minimalistyczna gra zręcznościowa, w której sterujemy małym chłopaczkiem, który wybrał się w podróż balonem. Ów balonik po chwili pękł i nasz podopieczny został zdany tylko na latające ptaki.

Dotykając ekranu w odpowiednim momencie, odbijamy się od ptaków, co skutkuje wybiciem się ponownie w górę i możliwością ciągłego przebywania w chmurach. Świetna zabawa dla lubiących lekkie gierki.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

9 Clues

9 Clues to sympatyczna gra przygodowa, w której wcielamy się w rolę sympatycznej pani detektyw, która poszukuje zaginionej koleżanki, Helen. Przeszukując dziwne miasteczko, spotykamy się z bardzo specyficznymi i mrocznymi ludźmi. Naszym celem jest rozwikłanie sprawy i uratowanie kobiety.

Jak to bywa w hidden objects, naszym zadaniem jest podążanie w różne miejsca, odkrywanie różnych przedmiotów, szukanie ukrytych obiektów, oraz mówiąc ogólnie – logiczne myślenie (o ile nie pójdziecie na łatwiznę i nie włączycie sobie najprostszego trybu dla leniuchów). :)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Suspect in Sight!

W Suspect in Sight! gracz wciela się w rolę policjanta, który gania po mieście różnego rodzaju przestępców. Tym razem nie zasiadamy za sterami radiowozu, lecz policyjnego helikoptera.

Sterujemy maszyną w różne strony, podświetlając ,,naziemnym” jednostkom przestępców. Do wykonania mamy misje główne i poboczne, które możemy zaakceptować w trakcie wykonywania głównego zadania.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button